1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XEX menu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luca242007, Październik 5, 2010.

1. luca242007

luca242007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    czy ktoś moze mi pomóc?Mam xboxa z jtagiem,wgrywam z płyty xex menu v1.1,pojawia się niebieski ekran,duzy napis xex menu i już mam problem,bo nie wiem jak załadować na dysk gry,jakim programem i czy muszę na dysk xbox czy mogę użyć(wolałbym)zewnętrznego dysku np 0.5 Tb.Mam małe doświadczenie,dotychczas ściągałem gry z internetu,nagrywałem je na płyty i wszystko szło z dvd roomu,a zainstalować na hdd mnie przerasta,jak to zrobić?
    Teraz zainstalowałem xex jako wersję demonstracyjną w bibliotece gier,ale nie widzi żadnych wcześniej zainstalowanych gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. ryki1995

ryki1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale jak żeś w ogóle go zaistalował na xboxie?

Wczytywanie...

Poleć forum