1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xexic HD

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Simo, Lipiec 19, 2010.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czy te grę można sciągnać z XBL, bo ja tam znalałem Xexic HD ale tylko motyw graficzny. Może źle szukałem więc może ktoś powiedzieć gdzie ta gra jest ??. Xexic 2 mam ale potrzebuje Xexic HD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Niemożna, co mnie dziwi bo to arcadówka. Jak koniecznie chcesz coś kupić to polecam Monkey Island 2 za 800 albo DeathSpank za 1200 ;-)

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A coś ciekawego z arcadówek za 430 MSP ?? :D bo tyle mi zostało. Kupiłem ostanio mapy do MW2 i Castle Crashers z dodatkami też ciekawa gierka aha no i te Xexic 2 jeszcze. hehe

Poleć forum