1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xexmenu na pendriva

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grubykamil, Lipiec 1, 2014.

1. grubykamil

grubykamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Prosze o pomoc w wytlumaczeniu jak wgrac na pena xexmenu zeby pozniej wrzucic go na x! Probowalem przez xboxtufguy ale nie wiem czy dobrze i w sumie w rezultacie konsola nie wykryla mi nic na pendrivie! Czy moglby ktos mi wytlumaczyc co i jak z tym robic! Z gory dziekowa!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Homebrew Connection Âť How to install XeXMenu or FSD installer on a USB Key

XEXMenu 1.1 Download [XEX Menu ISO, LIVE and XEX] - File manager for Xbox 360

XexMenu instalacja na dysku i USB | woldofxbox360

4. grubykamil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra ale nie widze nigdzie tego folderu content co to go mam niby wrzucic to tafguya! gdzie on ma niby byc? mam tylko po rozpakowaniu xexmenu CODE9999...
    czy mozliwe ze to wina pena?

EDIT :

sorry po rozpakowaniu gry!
    gdzies widzialem ze to tez niby potrzebne...

EDIT 2 :

po sformatowaniu pena wydaje mi sie ze wszystko robie jak nalezy ale po podlaczeniu go ponownie do x nie mam xexmenu. jak wejde w opcje dysku przenosnego wyskakuje ze nie spelnia zalecen! a co chodzi? moze pen jakis lewy? dzieki za pomoc!!!

Edytuj swoje posty, nie pisz jeden pod drugim, na drugi raz polecą pkt- #Jabar

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Tak na wstępie to Xexmenu1.2 używaj a nie 1.1 oto link http://www.se7ensins.com/forums/threads/xex-menu-1-2-download.713817/

FSD masz już?
    Jeśli masz to jak niżej
    Pen sformatowany musi być na FAT32 inaczej konsola go nie zobaczy. Katalog co masz na penie CODE9999 ( który wcześniej skopiujesz z PC na pena LUZEM) wrzucasz go do katalogu HDD1/CONTENT/0000000000000000/

Jeśli nie masz FSD to robisz tak:
    1) Formatujesz pena na FAT32 w PC
    2) Wkładasz pena do konsoli i idziesz na konsoli w System, Pamięci Masowe, wybierasz niesformatowany, robisz DOSTOSUJ jeśli nie chcesz całej pamięci pendrive przydzielać na dane Xboksa, jeśli chcesz calą robisz FORMATUJ
    3) Po formatowaniu, wyjmujesz pena i wkładasz do PC
    4) Odpalasz program Party Buffallo http://www.homebrew-connection.org/party-buffalo-drive-explorer-now-in-version-2-0-1-0/
    5) po wybraniu pamięci pena w Party Buddalo (tj FILE---DRIVE) otworzy się pendrive, a w katalogu DATA zakładasz na nim katalog CONTENT, a potem zakładasz katalog katalog z 16-ma zerami czyli 0000000000000000, a wygląda to mniej więcej tak
    po wejściu do katalogu 16 zer klikasz prawym myszki i wybierasz INSERT FOLDER, wtedy z dysku komputera wybierasz katalog xexmenu czyli CODE9999 w ten czas skopiuje się program na pena w odpowiednie miejsce pamietaj koniecznie CODE9999 musi byc w 0000000000000000
    6) Wkładasz do konsoli pena
    7) Idziesz do system, pamięci masowe, wybierasz pendrive, i szukasz na liscie XEXMENU 1.x klikasz Y na padzie i masz KOPIUJ lub PRZENIEŚ, w ten czas puźniej pyta gdzie ma to przenieść/skopiować więc jak masz Dysk twardy w konsoli wybierasz HDD

no i tyle

P.S z tym niespełnianiem wymagań olej to, na każdym penie jest taki komunikat

1 osoba to lubi.
  6. grubykamil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje bardzo kolego!!! zaraz sie za to zabieram. pozdro!

7. grubykamil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie moge kliknac drive w tym programie...moze to jednak cos z penem bo wogole jest zformatowany a pokazuje mi ze wole tylko ponad 3 gb z 16....

Wczytywanie...

Poleć forum