1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xexmenu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez coolfon, Lipiec 12, 2014.

1. coolfon

coolfon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam przerobianą konsole na rgh i usunołem xexmenu i mam pytanie jak to cofnąć albo zainstalować od nowa i czy nie strace gwarancji przez to na przeróbke

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pobierz i wrzuc folder z xexmenu na dysk :,z pena/ przez FTP/ lub wypal na płytę.

4. coolfon

coolfon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie pan nawet nie wiem jak to zrobić domyślam sie że jasno pan to naposał ale nie ogarniam

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poczytaj poradniki w dziale JTAG/RGH ;)
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Wczytywanie...

Poleć forum