1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xfps 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez openhaga, Listopad 14, 2009.

1. openhaga

openhaga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy ktoś na tym forum kojarzy takie urządzenie jak XFPS 360 czy coś takiego. Podpina się klawiature i myche do strzelanek. jak tak to prosze powiedzcie jak to działa itp. Jeżeli ktoś ma to proszę o wypowiedzi na temat tego urządzenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jedyne co mogę powiedzieć na temat tego urządzenia to to, że na allegro kosztuje 400 złotych \:

4. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Graj na padzie w strzelanki, większa frajda, o wiele trudniej i realniej, nie obrócisz się o 360 stopni w 1 sek ;]

5. openhaga

openhaga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm no może i tak ale to moje 10 letnie przyzwyczajenie. Wlaśnie nie bede otwierał nowego wątku i pytanie jak długo się uczy grać w fps? Na allegro jest coś takiego jak maxfps czy cos takiego i to kosztuje 200zl

6. jack119

jack119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Myślę, że "półtora gry" starczy. Najpierw ogarniesz pada w pierwszej grze, potem przyzwyczaisz się do trochę innego sterowania w następnej grze i dalej nie będzie problemu. Ja grałem najpierw w CoDa 4, a potem GoW

7. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    szkoda kasy chociaż ja kiedys się na to napalilem ale podobno to nie nie chodzi jak zwykła myszka :/

8. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Ja także obawiałem się że będę miał z tym problem a właśnie skończylem Modern Warfare 2 ;p, btw. świetne zakończenie gry... wręcz boskie ;p

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Powiem Ci, że ja także przesiadałem się na fps z kilku letniego stażu na pc (głównie css grałem) i bardzo szybko się nauczyłem. W pierwszej grze (Crackdown - co prawda nie fps i auto aim) ale nauczyłem się dobrze obsługi pada, gdzie jaki przycisk, szybkiego obracania itp. Później zacząłem grać w CoD (wszystkie części :)) i poprzechodziłem na veteranie. Szybko się nauczysz mówię Ci.
    A i jeśli byś jednak zdecydował się na tego xfps to na dużym telewizorze to by się nie sprawdziło - jedynie na monitorze choć i tak słyszałem, że to ch**wo chodzi ;p
    Mam nadzieję, że pomogłem :)

10. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak to chodzi ...ano z opóźnieniem i szkoda kasy to nie działa jak mysz w PC
    poszukaj filmików na YouTubie tam są porównania i pokazane sterowanie

Wczytywanie...