1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xfps 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez snupson, Maj 20, 2010.

1. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    witam.
    chciałem dowiedzieć się jak wygląda użytkowanie takiego urządzenia, czy grając np. w Call Of Duty z takim urządzeniem czyli na myszy i klawiaturze można wyjść z gierki i uruchomić pada i zacząć grać w PES 2010 przypuśćmy. Jaka jest jego cena, ponieważ planuje zakup, jak wygląda konfiguracja, noi opinie ogólne osób które się z tym zetknęły czyli jak to chodzi? Bo gdzies czytalem ze od cholery sterownikow trzeba wgrywac, konfiguracja trwa z godzine i urzadzenie nie radzi sobie z myszami ktore maja wiecej niz 3 przyciski ( left right scroll ) a ja osobiscie posiadam logitecha g5 wiec chcialbym wiedziec. Widzialem SCORCHA. Fajna sprawa ale mam dobra myszke wiec chcialbym to wykorzystac. I czy do scorcha da sie podpiac klawe i wykorzystywac mysz SCORCH ? I czy moze lepiej ponaparzać troszke na padzie w fps'y i czlowiek sie przyzwyczai?

Z góry dziękuję wszystkim za informacje ;)

Wczytywanie...

Poleć forum