1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD2 Unrecoverable read error while checking game crc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kminek1, Lipiec 19, 2015.

1. kminek1

kminek1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Przed formatem bez problemu nagrywałem nagrywarką Optiarc AD-7530b gry XGD3 metodą turncate i XGD2. Po formacie ustawiłem abgx i imgburn według tego poradnika ale bez BookType:

http://xboxforum.pl/threads/tutorial-nagrywanie-gier-pod-lt-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3.87388/

Nagrałem Crysis 3 i przeszedłem całego bez problemu. Batman Arkham Asylum uruchamia sie ale po przejściu 33% fabuły wyrzuca mi błąd odczytu płyty, przy próbie zainstalowania na dysk to samo. Przy sprawdzaniu obrazu płyty w abgx wszystko na zielono, ale jak sprawdziłem wypaloną płytę to przy 49% sprawdzania CRC wyskakuje błąd: Unrecoverable read error while checking game crc. Ta sama sytuacja powtarza się przy innych grach XGD2. LayerBreak ustawiony prawidłowo.

Nigdzie nie znalazłem rozwiązania tego problemu więc bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum