1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD3 - dziwna sprawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rithian, Sierpień 31, 2012.

1. Rithian

Rithian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Wczoraj nagralem swoja pierwszą plyte XGD3 ( przy uzyciu IHas 124-B ) Wszystko poszlo poprawnie, przed wypaleniem przepuscilem gre przez abgx - wszystko bylo wporzadku, nastepnie wypalilem ja w imb burn z rekomendowanymi ustawieniami dla tego formatu. Wszystko obyło sie bez problemow, po nagraniu dla pewnosci przepusicilem nagraną plytke jeszcze raz przez abgx - wszystko na zielono. Po kilku minutach od odpalenia gry wyskoczyl mi dirty disc error... Wyciagnelem plytke i postanowilem raz jeszcze przepuscic ja przez abgx, tym razem wlozylem ja do laptopowego cd-romu, podczas skanowania wyskoczyla mi informacja dvd was reported as 2086912 and it should be 2133520 gdzie podczas przepuszczania tej plyty przez abgx z udzialem ihasa nie wykazuje zadnych bledow - to normalne, ze zwykle napedy odczytuje te plyty w ten sposob ? Z góry dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze to po nagraniu nalezy miec w imgburn zaznaczona opcje verify aby sprawdzic plyte, jezeli wtedy wywlali blad to jest do kosza a jezeli bedzie ok to powinna dzialac, zadne sprawdzania w abgx, on jest do obrazu

Wczytywanie...

Poleć forum