1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD3 i RGH - kilka pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez eXtrim, Grudzień 13, 2011.

1. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    dość długo nie zaglądałem na forum i jestem trochę w tyle w świecie x'a.
    Mam nadzieję, że ktoś jasno i czytelnie odpowie mi na moje pytania.

1. Pierwsze pytanie dotyczy XGD3 i LT3.0. Z tego co czytałem gry z XGD3 da się wypalić tylko na nagrywarce IHAS w 100%. Czy wraz z LT3.0 problem nagrywania na DL zostanie rozwiązany? Planuje c4e jakoś rozwiązać problem nagrywania?

2. Zastanawiam się obecnie nad przerobieniem konsoli. W grę wchodzą LT3.0[jak już wyjdzie] i RGH. Nigdy nie miałem styczności z Jtag i mam kilka pytań:
    a) Czy RGH to, to samo co Jtag ? [oczywiście nie chodzi o stronę techniczną]
    b) Czy na FreeStyle Dashboard ściągam scenowy release, wrzucam na konsolę i odpalam *.iso, czy też muszę ściągać specjalne release gier/przepuszczać obrazy przez jakieś programy?
    c) Wszystkie gry są kompatybilne?
    d) Czy ściągniętą grę mogę wrzucić na pendrive, a potem przekopiować z pena na x'a?
    e) Czy w przyszłości [jeśli zajdzie taka potrzeba - gry nie będą działać bo MS coś nowego wymyśli] będę mógł sam zaktualizować FreeStyle Dashboard'a przez pendrive/płytę?
    f) Czy działają na FD DivX'y, filmy w formacie *.mkv?
    g) Mam zbanowaną konsolę, czy jak przerobie x'a RGH będę mógł grać z ludźmi przez sieć? [istnieje jakaś inna sieć niż MS?]
    i) Jaki największy dysk mogę podpiąć mając RGH, czy może to być dysk dowolnej firmy?

Wiem, że jest tego trochę, jednak myślę, że dla stałych bywalców forum, pytania te są banalne.

Wczytywanie...

Poleć forum