1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xgd3 i zwykła nagrywarka to lipa...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DualShockBlack, Sierpień 20, 2012.

1. DualShockBlack

DualShockBlack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zaufałem opiniom iż można wypalić grę z XGD3 zwykłą nagrywarką i wszystko będzie cacy. Otóż nagrałem Max Payne 3 metodą Overburn i niby działa i nie zacina się, idzie z dysku ale NIE MA MUZYKI w trakcie gry... Jest tylko w czasie cutscenes. A tak poza tym lipa.. Psuje to klimat gry. Więc moje zapytanie jest takie czy w każdej grze z XGD3 nagrywaną zwykłą nagrywarą będą podobne efekty uboczne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Oskisko

Oskisko Men of Mayhem Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nagrywa się metodą Truncate, może dlatego tego dźwięku nie ma.

4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Nagrywanie xgd3 zwykła nagrywarka to loteria. U niektórych działa u innych nie. Jedynym pewnym rozwiązaniem jest ihas. Tak jak koledzy wyżej: spróbuj nagrać opcja truncate na płycie verbatim. Być może to coś zmieni.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze tak jak koledzy pisza nagrywaj Truncate a nie Overburn, po drugie nikt ci nie kazal w to wierzyc bo to jest wiadome ze aby miec 100% pewnosci trzeba te gry nagrywac liteon ihas

7. djcris

djcris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja nagrałem już dwie gry Prototype 2 i Darksiders 2 zwykła nagrywarką metoda Turncate, i działa normalnie, gram z płytki, oczywiścię płytki Verbatim.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  9. DualShockBlack

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I znów to samo. Nagrałem tym razem Turnrace Mass Effect 3 i identyczny szkopół. Brak muzyki.... Dziwne. A co do przedmówcy to mi też działa normalnie ale bez muzy. A ty masz muzykę w Prototype ? :(

10. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    A jesteś pewien ze to wina nagrywania? W innych grach działa wszystko normalnie?

11. DualShockBlack

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Misiek problem występuje tylko przy XGD3 bo np Silent Hill Downpour działa idealnie. Przed chwilą nagrałem Gears of War 3 ale nie Img Burnem jak Mass Effect 3 i Max Payne 3 ( bez muzyki ) :( tylko Clonem Cd. I niby wszystko ok ale przy strzelaniu lub w czasie eksplozji zamaist normalnego dzwięku głośniki hmm skrzeczą... w każdym badź razie nie słychać strzałów ani wubuchów. Ale za to jest muzyka :) Denerwuje mnie to bo szkoda mi kasy na nagryware IHAS a wszędzie czytam że oprócz Forzy 4 gry normalnie działają na zwykłej nagrywarce. :( A u mnie lipa. Dziwne że nikt nie ma takiego problemu... A może po prostu mają ale nie wiedzą że w grze gra muzyka w czasie gameplay'u :) Ehh co za pech

12. 2fat4you

2fat4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jedyne wyjscie to ihas i verbatimy wtedy wszystko bedzie dzialac. ja wolal bym wydac te 60zl na nagrywarke i grac z hdd niz slyszec ten buczacy naped i palic kilka plyt zeby wkoncu nagrac gre ale z bledami typu brak muzyki. Poza tym wydaje mi sie ze naped dlugo nie pozyje przy tak nagranych plytach. na sam sluch widac ze naped sie meczy.

13. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Jaka Masz nagrywarkę? I jak długo ja masz? Domyślam się że to jej wina. A tak swoją drogą to nie we wszystkich grach jest muzyka w trakcie rozgrywki

Wczytywanie...

Poleć forum