1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD3 lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bochenek, Luty 7, 2013.

1. bochenek

bochenek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Mam prośbę. Czy mógłby ktoś ogarnąć i napisać jak nagrywać gry XGD3 ZWYKŁĄ nagrywarką (LG) pod Lt 2.0?
    Naczytałem się tyle poradników i w głowie mam kocioł...;/ taki rozpiernicz, że mózg staje. każdy pisze co innego, jakieś przypuszczenia, pierdzenia, nie wiadomo co...;/
    Prosiłbym, żeby ktoś kto PRZETESTOWAŁ na własnej skórze wypowiedział się i w miarę możliwości pomógł.
    Byłbym bardzo wdzięczny, bo juz nie wiem, jedni piszą o dogrywaniu topologii, inni, że abgx'em trzeba, inni, że przy nagrywaniu kliknąć w ImgBurnie Tuncate czy coś w ten deseń, a ja tylko marnuje płytki...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Jeśli masz najnowszy dashboard to gry XGD3 nagrane zwykła nagrywarką nie uruchomią się na lt 2.0

5. bochenek

bochenek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki #-=SETH=-
    Jak ogarnę to dam znać czy poszło.;)

6. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie gadaj bzdur bo mi wszystko działa jak do tej pory a mam najnowszego dasha i nagrywam zwykłą laptopową nagrywarką ...

7. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Może Tobie chodzi, a mi nie i większości.

Wczytywanie...

Poleć forum