1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD3 na rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wersus, Grudzień 5, 2014.

1. Wersus

Wersus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam pobrałem grę, lecz nie doczytałem, że jest ona w formacie XGD3 na LT, a ja posiadam rgh. Jest jakaś możliwość przerobienia gry, uprzedzam, że próbowałem iso2god i xiso-gui.

2. Lotnik421 Xbox One

3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na RGH nie ma znaczenia w jakim formacie jest gra czy XGD3 czy XGD2 wystarczy właśnie przerobić grę typi programami co podałeś.
    Jak uruchamiasz grę to co się dzieje opisz dokładnie i podaj nazwę gry.

4. Wersus

Wersus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany, brakowało kilku plików przez co program iso2god nie działał poprawnie.

Wczytywanie...

Poleć forum