1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD3 wypalaja sie dobrze jak maja ochote...(zwykla nagrywarka)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez demon1109, Kwiecień 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. demon1109

demon1109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest tak nagrałem AC REVELATIONS pierwszy raz, olewa mnie i przy logu ubisofta wywala BŁĄD ODCZYTU PŁYTY, nagrywam drugi raz smiga bez problemu,
    Nagrywam CoD MW3 piewszy raz BŁĄD ODCZYTU PŁYTY, drugi raz smiga...:bull_head:
    Teraz juz wywalilem dwa verbatimy na naruto UNSG i raz przy poczatkowym ładowaniu staje na 51% i moze stac tak sobie do jutro, drugi raz włacza sie do menu i nie wazne co wybiore story mode, free fight mode czy jakos tak, to albo xbox wydaje dzwiek jakby próbowal połamac tam ta płyte, albo daje sobie spokój i przestaje ja czytac
    O co chodzi ??!!
    Nagrywane opcja TRUNCATE
    LiteON iHAP 122

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zmień nagrywarkę na iHAS-a to nie będziesz miał problemów :)

4. demon1109

demon1109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzieki stary zaskoczyles mnie... :p

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A ja Cie zaskocze i wywale Twój temat do kosza. Są specjalne działy do takich rzeczy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum