1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XGD3 + zwykła nagrywarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DrumsSlayer, Czerwiec 27, 2013.

1. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Witam wszystkich ;) Wychylam się do Was z kolejnym problemem, a raczej zapytaniem. Otóż... Czy jest możliwość bezproblemowego nagrania gier XGD3 (obecnie interesują mnie Tekken Tag Tournament 2, Forza Horizon, HALO 4 i Ninja Gaiden III). Oczywiście ważne by gry chodziły mi płynnie i nic sie z nimi nie działo w czasie grania czy jakieś opcje nie były ucięte. Podkreślę, że interesuje mnie tylko i wyłącznie granie z płyty, a nie intalacja gry na dysk (WYŁĄCZNIE GRANIE OFFLINE - PRZEZ LIVE TYLKO AKTUALIZCJA GIER). Jeśli byłaby taka możliwość to proszę o ustawienia IMGBURNA. Mój X ma wgranego LT3.0+ gdyby ktoś pytał i dysk 20GB ;) Jest to dla mnie b. ważne, bo wczoraj kombinowałem z Burner MAXem, niby spatchowało mi płytę (udostępnienie całej pojemności płyty), w IMGBURN zaznaczyłem OPC, prędkość 2,4x, Layer Break na Calculate Optimal - płytę niby nagrało w całości bez żadnych błędów, a po 100% nagrania obrazu, nastąpiła finalizacja (zamykanie sesji) i przy 99% wywaliło mi błąd - Finalize Error. Płyta poszła się **** ;/ Podkreśliłem wyżej to że chcę grać z płyty a nie z dysku bo w kilku tematach na tym forum, ludziom pisali, że nagrywać ihasem z burner MAXem tylko wtedy, gdy chcemy instalować na dysku i potem z niego grać, a tak to normalną nagrywarką można cisnąć - ale czy to prawda? Bardzo proszę o Waszą pomoc, bo szkoda mi kolejnych płyt :( WAŻNE - UŻYWAM PŁYT PLATINUM DL 8,7GB.
    Z góry przepraszam, jeśli powielam temat...

Pozdrawiam,
    MRO'

Wczytywanie...

Poleć forum