1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xgd3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mudarek, Maj 10, 2012.

1. mudarek

mudarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam następujący problem chce nagrać grę Gears of War 3 na płytę (Verbatim) jak już nagram obraz 8.14gb na moją płytę 8.5gb i chce odpalić w moim xbox360 (posiada LT 2.0) to uruchamia sie czarny ekran gdzieś przez 5s i wywala mnie do menu konsoli dodam ze konfigurowałem obraz pod Lt 2.0 abgx360 z odpowiednimi ustawieniami gdzie strsze gry np. Black Ops czy Prototype normalnie odpalają i w nie gram.Konsola posiada najnowszy dashboard taki jaki jest teraz na stronie xbox.com, czy może mi ktoś pomóc próbowałem wiele sposobów jak przepuszczałem obraz przez iso god 1.3.6 aby zmniejszyć obraz ale tez lipa wyskakuje ze płyta jest uszkodzona, nagrywałem IMG Burn zaznaczając Turncate czy ignorujac błędy i za kazdym razem to samo.
    Bardzo proszę o pomoc!!

Wczytywanie...

Poleć forum