1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xkey - cena

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Killjoy, Grudzień 28, 2011.

1. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Większość z was zapewne myśli o kupnie emulatora w dobie ciągłych przeróbek i ciągłych reburnów - xkey - cena wstępna jaką mogę zaproponować to 355 pln. Taniej się nie da i to przy wykręconej opcji. Niech każdy napisze kto by chciał czy ta cena mu odpowiada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To już lepiej zrobic RGH/JTAG bo tam jest pewnosc ze zawsze bedzie wszystko działać a nie jak w xkey bedzie obawa ze microsoft zablokuje

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To oferta sprzedaży czy jak? Przenieść do giełdy ?

5. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie, zostaw tutaj jeśli możesz proszę, bo to nie jest ogłoszenie jeszcze, bardziej by mi zależało na ilości osób chętnych. Bo z taką ceną musiałbym zamówić 120 sztuk. A kupi mi 10 i zostanę z ponad 100 ;) Generalnie to i tak dopiero pod koniec stycznia ewentualnie jakby miało być... więc może trochę osób się nazbiera... może cena jeszcze spadnie...

Prosiłbym ewentualnie o podklejenie tematu.

6. Ernest Strzelczyk

Ernest Strzelczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    to drogo masz:Dhttp://www.dealextreme.com/p/xbox-360-key-xk3y-external-usb-hdd-dvd-emulator-black-103176 tutaj taniej wyjdzie:D

7. TxC

TxC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @darmon,

Wyczysc prosze sobie skrzynke wiadomosci, bo nie mozna do Ciebie napisac zadnej PM :) Wyslalem Ci wiadmosc mailowa, bo mam do Ciebie kilka pytan odnosnie xkey'a.

8. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki za linka, wezmę pod uwagę.

Ale tego tam już nie ma, ludzie wpłacili kasę i mają status backorder... lub... "can not put fulfill order" nie wygląda to fajnie (ktoś nawet czeka na coś 5 miesięcy), a więc może i tanio ale lepiej dać te 50 zeta więcej i mieć spokój niż tracić nerwy... dobrze że to zobaczyłem bo zamawiam sztukę na testy i do recenzji ;)

Wpisz sobie can not put fulfill order w google od razu sam Ci doda dealxtreme i zobaczysz ile tego jest...

I jeszcze jedno: http://club.dealextreme.com/forums/Forums.dx/threadid.1004681 - Be aware, this is the Asian version and its locked down to Chinese Language only. It wont work with English firmware that can be downloaded at the official website.

Więc już w ogóle totalna dyskwalifikacja...

I tego więcej już tam nie będzie bo to była wersja OEM, specjalnie dla Chin w kilkuset sztukach, ale goście z xkey połapali się że to idzie na odsprzedaż na cały świat z chińskim językiem i zaprzestali takiego procederu:

"When xk3y was first launched we produced an OEM version for one of our Chinese partners. This version was locked down to a few Asian language to promote sales in Asia and discourage resellers to export the OEM version to other regions. Sadly, some unscrupulous resellers still sold the OEM version to other regions, leaving end users with xk3y devices that would only display Asian languages on the remote.

We have always stressed that this is an OEM version and not something we support, as we do not offer it for sale. When these issues first surfaced, we discontinued the OEM deal and has since only supplied the standard version. However, in the interest of consumers who have received the OEM version we have decided to remove all language restrictions in the firmware, starting with version 1.12."

9. Ernest Strzelczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    masz już tego xkeya? bo ja mam ale faktycznie stara wersja masz uaktualnienie do niego?? możesz mia podesłać?

10. Ernest Strzelczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    dzieki wielkie za linka
    ja kupiłem za 255 zl na allegro a tamci bez przeszkód oddali mi kasę :D dzisiaj przyszedł i już działa :D

11. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

12. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Aaa że jak mój? jakie interesy?
    No to nie zachwalaj tak wszędzie tego cuda albo rób to z sensem. rozumiem stopka, Mieszka w:, i w profilu, jeden dwa posty okazjonalnie nadmieniające, but for God Sakes! 35-40% twoich postów to zachwalanie tego czegoś ponad wszystko i informowanie potencjalnych "zielonych" że to jedynie słuszna rzecz która będzie działać ponad wszystko! :]
    Aha i pisz po polsku/angielsku bo jak zwykle zrozumiałem tylko 10% postu.

Do autora tematu- jeżeli to oferta to odpisz na pw, posprzątam temat ze zbędnych postów i przeniosę do działu giełda. Jeżeli "ogloszenie", posprzątam temat ze zbędnych postów i zostawię tutaj. Inaczej kosz

13. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak to działa, emuluję napęd i dysk i Można założyć w każdym slimie? Cena raz słyszę prawię 500 zł raz 250, jaka jest średnio?

Pozdrawiam

14. Ernest Strzelczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    a na nowym dashu wszystko działa jak się należy? można spokojnie wgrywać ?

15. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    DOG29 napisałem żebyś skoszował temat, bo faktycznie się śmietnik robi ale masz zapchaną skrzynkę... będzie recenzja, się wszystkiego dowiecie. Na razie idzie powoli dochodzą nowe wątki, ale muszę kilka rzeczy zweryfikować bo znowu się zacznie jatka jak xdockiem... także usuń to permanentie i sobie poużywają wszyscy pod recką, od przeciwników do zagorzałych fanów ja się nie wypowiem - daję słowo :)

Wczytywanie...

Poleć forum