xKey

Blc

Użytkownik
Użytkownik
Wiitam :)
Mam pytanie co to jest ten xKey ?
Widziałem filmik na "jutube" na którym zostało odpalone Halo Reach bez dysku w napędzie.
Czy to działa jak Jtag ?
@edit
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co przeczytałem na stronie to nie działą jak JTAG ale pozwala grać w każdą grę z USB bez płyty w napędzie.
 

Blc

Użytkownik
Użytkownik
Więc możliwe, że to będzie działać tak jak w przypadku ps3, czyli podpinamy to coś niebiesko-czarne (to na filmiku) do tego dysk i gramy bez obawy przed banem (oczywiście tylko single player)
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Było by fajnie tak grać na nieprzerobionej konsolce na SP w piraty a online oryginały.
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
no takie coś jak kolega wyżej napisał to by była piękna sprawa ;) data widzę lipiec tego roku więc już nie długo.
 

chudzielec

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy MS będzie mógł to blokować aktualizacjami, tak jak Sony. Podejrzewam, że nie, bo przecież tutaj podpinamy się fizycznie do złącza napędu a nie wgrywamy jakiegoś softu, który może być wykryty przez system i zablokowany.
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki temu urządzenie zapewne znów ujrzymy masowe cheaty w MW2 lub w innych grach.
 

H3KKO

Użytkownik
Użytkownik
Kosztować będzie 362 zł.. więc za to mam xboxa.

Z tego co się doczytałem, to:

szybkie działanie dzięki usb 2.0
nie potrzebna przeróbka konsoli
wbudowany emulator ap 2.5

Więc: konsoli nie przerabiamy = gramy na piratach na multi. Dziękuję.
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
H3nko myślę, że byś długo tak nie pograł :p
 

H3KKO

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem henko tylko hekko *** ;D

a niby czemu? skoro jest to niewykrywalne?

MS wykrywa przerobiony napęd, a tu napęd mamy normalnie, gra jest odpalana jakby z napędu, (tak jak odpalamy gry z dysku ale płyta musi być w napędzie - w tym wypadku nie) :)
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
za 362zł to wolę sobie kupić drugą konsolę na oryginały ;) jak to by kosztowało 100 - 150zł to był by hit ale przy takiej cenie jak zapowiedziana to raczej ciężko to widzę,
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
sorry nie zauważyłem H3KKO :p
Gdy MS sprawdza napęd konsoli to sprawdza także płytę w środku - tak słyszałem.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Była o tym rozmowa poszukajcie nabiliśmy tam kilka ładnych stron, macie tam pełno odpowiedzi .
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
na multi nie zagrasz....sam c4eva napisal że xkey plus live to ban od razu
 

Blc

Użytkownik
Użytkownik
Czyli coś pięknego :) Chcę jakąś grę tylko na singla to pakuje przez xKey oczywiście offline (jakoś mi się nie uśmiecha dawać ~200 żeby pograć tylko na single), kiedy chcę multi to kupuję ową grę, odłączam xKey od konsoli i normalnie gram :)
@edit
http://www.consolesource.com/ecomm/catalog/X360Key-Xbox-360-USB-Loader-p-3091.html
znalazłem taką stronę cena to 119$
 

Do góry Bottom