1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XL bez routera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hasiu89, Styczeń 25, 2010.

1. hasiu89

hasiu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    Witam

Mam internet z miejskiej sieci. Żadna neostrada i żadna radiówka. Kablowy mam. Jakim sposobem mogę podłączyć Xboxa pod neta i komputer jednocześnie. Router odpada. To samo z tym: http://xboxforum.pl/poradniki-f28/siec-podlaczanie-neostrady-radiowki-bez-uzycia-routera-1136.html

Może są jakieś trójniki, albo inne cuda? Jak to podłączyć? Najlepiej jak najtańszym kosztem ;) Chodzi o to żeby komputer i konsola pracowały niezależnie, tzn. nie musi być włączony komputer, żebym mógł na konsoli pograć online.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox_new

xbox_new Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po to stworzono routery zeby przyłączać kilka urządzeń do sieci jednocześnie.

Krótko:
    albo router albo udostepnianie połączenia przez kompa (musi być włączony)
    z czego router chyba najlepsza opcja. za 100 kupisz całkiem dobry, i święty spokój z jakimikolwiek urządzeniami sieciowymi:D

4. lozamet12

lozamet12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NIE MOŻNA ZROBIĆ TAK ABY 2 URZĄDZENIA PRACOWAŁY JEDNOCZEŚNIE, GDZIE MASZ ZAMIAR WPIĄĆ KABEL ETHERNET OD XBOXA MOŻE W D**E (PRZEPRASZAM ZA SŁOWNICTWO)
    ALBO PODŁĄCZASZ KABEL ETHERNET DO KOMPA I KOMP JEST WŁĄCZONY I WTEDY MASZ DOSTĘP DO XB LIVE ALBO KUPUJESZ ROUTER JEŚLI CHCESZ MOGĘ POMÓC CI SKONFIGUROWAĆ KOMPA ŻEBYŚ MIAŁ XB LIVE (OCZYWIŚCIE PRZY WŁĄCZONYM KOMPIE)
    Mogę ci pomóc, pisz na gg 11935572 (zawsze niewidoczny)

Wczytywanie...

Poleć forum