1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink Kai a oflagowana konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqniarz, Styczeń 16, 2011.

1. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam oflagowaną ale niezbanowaną konsolę i chce pograć przez xlink kai. Czy aby nie dostać bana za podłączenie kosnoli do sieci wystarczy sposób z wyłączeniem dostępu do live w ustawieniach filtra rodzicielskiego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    nie sadze ... a tak przy okazji skad wiesz ze masz flage?

4. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpaliłem nfs mw na nowym dashu i wyskoczył komunikat o niewłaściwej płycie

5. kokakoala

kokakoala Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawdź programem XVal czy masz flagę. Poza tym napisz czy masz dasha kinect i ixtreme lt+. Jeśli ostatnie się zgadza to lt+ powinien zablokować wysłanie informacji do MS (nie wiem czy to się nie tyczy wyłącznie AP2.5). NFS Most Wanted powinien mieć oryginalne wave1 i SSv1 zdaje się. Przeleć tą płytkę nowym abgx-em w trybie online, żeby się upewnić czy obraz jest dobry. Piszę to wszystko, bo może się okazać, że masz po prostu zabrudzoną lub porysowaną płytkę :) XVal powinien powiedzieć prawdę.

PS. Jeśli masz oflagowaną konsolę to co Ci da miganie się przed banem? Skoro chcesz użyć Xlik Kai, to znaczy że już zrezygnowałeś z Live. Wiem to boli, ale trzeba zapomnieć, życie toczy się dalej :)

Wczytywanie...

Poleć forum