Xlink Kai czy LiNK od Team FSD ? Pomoc

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy mógłby ktoś napisać czy LiNK z FSD 3 jest lepszy od Xlink Kai zaimpletowanego w FSD 2 ? Proszę nie pisać, że do LiNK nie trzeba komputera bo mi to wcale nie przeszkadza i tak jest włączony. Chodzi mi głównie o takie informacje jak ilość gier grywalnych na LiNK bo Xlinka znam mniej więcej i oczywiście czy serwerów dużo i czy są crashe jakieś na serwerach jak i w grach. Grałbym głównie w Black Ops 2. Dziękuję z góry za pomoc kogoś rozgarniętego. Gimbusy precz :p
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Xlink Kai czy LiNK od Team FSD ? Pomoc

na LiNK'u na pewno jest wiecej graczy, wygodny w obsludze i jeszcze nie mialem zadnego crasha wiec moim zdaniem jest lepszy od xlink kai :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
Hmm no dobra przeszedłem na nowe FSD 3 z tym beta 2 link cośtam :) pisze, że devlink ma być off więc jest no i wszystko mam na pass. Wchodzę w COD BO2 wybieram system link i nie ma żadnego serwera.. ?

EDIT: Dodam też, że porty i reszta jest skonfigurowana. Należy instalować najnowsze TU?
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak zainstaluj najnowsze TU. TU5 dziś wyszło ale tylko do dwóch wersji. Ja mam na razie TU4 i działa mi Black Ops 2
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
Czy należy jakieś pokoje wyszukiwać czy coś? A jeśli tak to w jaki sposób. Odpalam po prostu grę wchodzę w system link i join ale nic nie wyszukuje :p poczekam może na ten TU5 :)
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy należy jakieś pokoje wyszukiwać czy coś? A jeśli tak to w jaki sposób. Odpalam po prostu grę wchodzę w system link i join ale nic nie wyszukuje :p poczekam może na ten TU5 :)
Musisz jeszcze na padzie wcisnąć przycisk guide to ten największy z logo xboxa tam wybrać System Link i wejść w jakiś pokój dopiero później system link w grze join i wyświetli ci się lista hostów i możesz grać
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
nie widnieje u mnie tam taka opcja :/
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy skad pobraliscie TU4 do call of duty BO 2 ?Bo ja mam pl wersje i sprawdzam z poziomu fsd i nic nie ma.
 

grisza133

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Koledzy skad pobraliscie TU4 do call of duty BO 2 ?Bo ja mam pl wersje i sprawdzam z poziomu fsd i nic nie ma.
marketplace.jqe360.com | Xbox 360 marketplace Database jest już tu5 nie wiem czy akurat do polskiej wersji
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
Mam tą najnowszą wersję gdzie piszą, że open beta link 2 dash version: 3.0b Rev 483 nie mam opcji system link po naciśnięciu guzika z logiem xboxa..
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie ten plik mam wrzucic? gry
mam na zew dysku USB . Jak sie domyslam to do content ale dokładnie nie wiem .
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
przecież TU pobierasz bezpośrednio na konsole ... to nie temat o TU do Black Ops 2. Mam dasha 14999 jbc.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam tą najnowszą wersję gdzie piszą, że open beta link 2 dash version: 3.0b Rev 483 nie mam opcji system link po naciśnięciu guzika z logiem xboxa..
w fsd wchodzisz w settings/ plugins (ten ostatni) i tam będzie taka opcja load, załaduj plugin i powinno być ok
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
Rozwiązałem problem. Mój błąd polegał na tym, że odpalałem FSD 3 z poziomu filemanager'a w FSD 2.2 :) po zmianie na rozruch na FSD 3 wszystko śmiga pokazało mi się to inne menu po wciśnięciu guzika z logiem xboxa :) do zobaczenia w grze :)

EDIT: Chyba się za bardzo pospieszyłem :p jeden serwer mi odpalił ale wyszedłem bo zapomniałem sobie klasy ustawić no i teraz nie mogę nigdzie wejść bo każdy serwer wywala błąd Unable to join game session .. jakieś pomysły?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
porty masz zablokowane, ja musze zmieniać porty za każdym razem jak chce grać przez linka bo mam taki kijowy router ....
 

Dawid Szczepanek

Użytkownik
Użytkownik
spoko za każdym razem sobie też ustawiam to była jakaś dziwna akcja wina od nich można by powiedzieć ew. jakaś selekcja serwerów bo na kilka mogę wejść na kilka nie chociaż mam TU5 :p no ale jak zakładam serwer pakuje się prawie full osób i śmiga bez problemu nawet poprzez splitscreen :)
 

Shiliat

Użytkownik
Użytkownik
Co to jest w ogóle te TU ?? Bo mi testy przechodzi okey a jak wchodzę w pokoje to sa serwery ale po jakieś 4-5 graczy w COD BO2...
EDIT: Już wiem co i jak tylko przy COD BO2 wymagany TU8 a mimo że wszystkie 8 pobieram to mogę jedynie załadować 1-7 jak ładuje 8 to ładuje się 7 ale to kosmetyka złość rzeczy martwych :)

Wesołego jajeczka :) :watermelon:
 

Do góry Bottom