1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink Kai-konfiguracja (pytania!)

Temat na forum 'XLink Kai' rozpoczęty przez yugo, Grudzień 5, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Posiadam konsole zbanowaną (taka już kupiona ;> , myślałem że offline mi starczy ale mnie na multi ciągnie , niestety :D) , więc jeżeli chodzi o multi pozostaje Xlink Kai.

Myślałem o tym , żeby podłączyć X360 do PC i przekazywać net z pc do konsoli (wtedy pc i konsola muszę być włączone) , ale niestety w PC mam tylko jedną kartę sieciową (do której wchodzi kabel od modemu od kablówki :p) , więc to odpada , ALE pomyślałem , żeby kupić kartę sieciową przewodową na USB z tej aukcji :
    Wyprzedaż!! KARTA SIECIOWA LAN NA USB 10/100 Mbps (1338502587) - Aukcje internetowe Allegro
    i teraz tak.

Podłączam to do PC poprzez port USB , konfiguruje , biorę kabel krosowany (mam prosty od routera , więc krosowany dokupie ;P) i jeden koniec do X360 drugi do tej karty sieciowej LAN pod USB no i co teraz?

Co mam zrobić , żeby faktycznie net szedł do konsoli?
    Na naszym forum znalazłem coś takiego :
    http://xboxforum.pl/sprzet-f132/polaczenie-xboxa-z-pc-za-pomoca-kabla-utp-crossowanego-24462.html
    To jest niestety z działu XBOXa jedynki (w X360 nic nie znalazłem a szukałem , szukałem) , więc nie wiem czy z X360 zadziała.
    W necie natomiast znalazłem coś takiego :
    Jak podłączyć 2 komputery w sieć LAN za pomocą kabla skrosowanego - KOMPUTERY - Sieć - Trochetechniki.pl
    To się tyczy dwóch PC , no ale drugi PC można przyjąć jako X360 i będzie działać?

W kompie tam daje IP 192.168.0.1 , wszystkie DNSY , nazwy hosta itd biorę od swojego neta z kablówki , w konsoli wpisuje IP 192.168.0.2 i reszte danych z neta kablówki

i będzie hulało?
    Tzn. odblokować port 30000 , zainstalować Xlink Kai i będzie działać?
    I jak ma się sprawa z tymi pingami?
    Nie mam JTAGa więc musze mieć max 30 ping (bo na jtag jest jakiś program co sie wgrywa i sie oszukuje konsole że jest tam 28 ping czy jakoś tak nawet jak mamy 75) , na speedtest.pl wychodzi że mam 24 ping (hehe :D) a na speedtest.net że mam 50 ping :>

Liczę na odpowiedź ! (głównie w sensie tego podłączenia i zabawy z kartą sieciową usb itd , z pingiem sobie ew. poradze sam :p)

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra to tak:

Po pierwsze to ta "karta" pod usb nie widzi mi się, nie wygląda ona za solidnie. Na twoim miejscu kupiłbym kartę pod PCI (taką za około 20zł starczy)

Podpinasz kartę do kompa, włączasz ją w panelu. Odblokowujesz port 30000UDP, isntalujesz i konfigurujesz xlik kai.Potem podpinasz zwykłym kablem Ethernet PC z XBOXEM. Włączasz x'a idziesz do ustawień systemu -> konfiguracji sieci przez Ethernet i ustawiasz automatycznie przydzielanie IP. Powinno działać, jeżeli nie, wtedy trzeba MAC samemu wpisywać do kosoli.

Co do pingu do granicy 30ms nie da się ominąć na "zwykłym" xboxie.

Polecam Ci przeczytać fajny tutorial ze strony xlink360.pl, według mnie najlepiej (po polsku) jest tam objaśnione po kolei co i jak :)

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Ja nie mam zwykłego XBOXa (jedynki ) tylko 360 zbanowaną bez jtaga ;P

Czemu ta karta pod USB aż taki shit mówisz?
    PCI nie bardzo mi się widzi karta bo właśnie mam to uwalone w PC :) więc naprawić bym musiał i kupić kartę co się wiąże z większym kosztem.

Takto reszte już kumam :)

Z pingiem to była by loteria niestety ale cóż ;) (na speedtest.pl pisze że mam 22-24 ping a na speedtest.net że 50 ...)

Wczytywanie...

Poleć forum