1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XLINK KAI problem pilne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AC4, Marzec 10, 2012.

1. AC4

AC4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mój problem polega na tym że chciałem sobie zagrać na xlink kai mam konsolę z RGH zatem pobrałem programik z oficjalnej strony i robiłem wszystko według poradnika na tym forum niestety niedziała wyskakuje mi w konsoli xlink engine not found on network .... tutaj napiszę co robiłem:
    1. zarejstrowałem się na stronce
    2.pobrałem programik
    3.skonfigurowałem go tak jak pokazane jest na forum i podłączyłem xboxa do kompa kablem scrossowanym , podłanczam go bezpośrednio kablem ponieważ nie jestem w posiadaniu routera , nie jestem pewien czy nie muszę tutaj coś pozmieniać gdy nie posiadam routera ustawiłem wszystko tak jak jest pokazane tu http://img837.imageshack.us/img837/5109/ustawieniakai.jpg
    4.zmieniłem adres MAC w konsoli aby mi xlink ją znajdował
    5. odpalam konsole i przyglądam się na błąd xlink engine not found on network.
    Poprostu nie mam pojęcia co robię źle dodam tylko że mam freestyle dash . Bardzo proszę o pomoc +++

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Po podpięciu kabla do kompa możesz wejść przez ftp na konsolę?
    2. Zanim wejdziesz w zakładkę xlinka we Freestyle Dashu, to włączasz najpierw program na komputerze i logujesz się na swoje konto?

4. AC4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1.Po pierwsze to nie mam dysku więc nie wiem czy mogłbym coś ,,widzieć" a pozatym za bardzo nie wiem jak to zrobić .
    2.TAK wszystko robię po kolei
    Czekam na dalsze wypowiedzi i pomoc ;/ +++

5. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nawet jeżeli nie masz dysku, to konsola powinna łączyć się z komputerem [powinien wykryć wewnętrzny dysk xboxa z systemem, kartę pamięci, albo chociażby podpiętą pamięć USB]. Tutaj masz tutorial http://xboxforum.pl/artykuly-f196/%5Btutorial%5D-przesylanie-plikow-przez-ftp-w-jtag-105663.html Jeżeli nie ma komunikacji konsola-komputer, to jak dla mnie xlink kai też się nie da rady połączyć.
    Jeżeli zadziała łączenie FTP, ale xlink nie będzie dawał rady, to podepnij się jeszcze pod XBS link - będzie wiadomo czy problem jest w komunikacji, czy w ustawieniach dashboardu/xlink kaia.

6. AC4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    tak jak napisałeś spróbowałem połączyć się przez ftp i się udało ale niestety w xboxie dalej widze napis xlink engine not found on network ... Jakieś propozycje jak zrobić xlink kai?

7. AC4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  8. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takie BTW, z tego co patrzylem to KAI jest b. malo popularny podwzgledem gier online, juz PSP ma wiecej hostow

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bo oni na PSP grają w jakąś grę MMO i dlatego jest tylu userwów. a na xlink kai i tak jest więcej graczy niż na xbslinku więc dużego wyboru nie ma ;P

Wczytywanie...

Poleć forum