Xlink kai problem UPC

lansio94

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z konfiguracją xlink kai. Mój internet to UPC. Łącze się w następujący sposób:

Router: Kabel- Konsola
WiFi - Komputer

Xbox normalnie łączy się z live ale nie wykrywa komputera. Drugi problem to taki że mam otworzony port w ustawieniach routera (30000) lecz xlink i tak go wykrywa jako zamknięty. Prosiłbym o pomoc bo już nie wiem co robić. :(
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
zapewnie, a wręcz na 90% Twój router nie obsługuje "czegoś tam" dzięki czemu mógłbyś grać na xlink używając wifi ...

poprostu xlink jeżeli jesteś połączony przez Wi-Fi nie będize w stanie wydobyć z konsoli adres MAC, przez co nawet jeżeli uda Ci się odblokować port 30000, to i tak nie pograsz ze względu, że xlink nie może wyszukać działającej konsoli.

jedyne i 100% wyjście, to podłącz komputer do routera kablem, to samo xboxa kablem do routera. Wtedy wszystko pójdzie na luzie, bez stresu.
 

lansio94

Użytkownik
Użytkownik
Dobra spróbuje zrobić tak jak napisałeś i napiszę czy zadziałało

Podłączyłem i pc i xboxa kablem do routera i xbox wykrywa pc (przez windows media player) i port mam otwarty lecz gdy próbuje z kimś zagrać nie wykrywa żadnych serwerów
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
hmn ... bo nikt nie stawia serwerow ? :)

btw. ze wzgledu na limit ping, możesz zagrać tylko i wyłącznie z polakami, ping do hosta nie może być większy niż 30.
 

lansio94

Użytkownik
Użytkownik
Wszytko już jest ok można grać dzięki za pomoc.
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Elo nie będę tworzył nowego tematu ... nie znalazłem nic na tema mojego problemu może źle szukałem ale nw... problem polega na tym że xlink kai nie wykrywa konsoli wszystko jest zrobione dobrze połączenie z kompem jest muzyka itd... udostępnione wszystko widzi xbox... port 30000 odblokowany , Network Reachable: Yes, ip się zgadza , co tam jeszcze oczywiście sprawdzam czy xlink kai wyszukał xboxa po przez włączenie gry black ops i wyszukiwanie serwerów ... ale nic z tego mam zbanowana konsole i z xbox live jest połączenie i konsola zablokowana blebleble.... więc oco kaman?

robiłem to za pośrednictwem tej strony: Instalacja i konfiguracja XLink Kai dla XBoX 360
próbowałem dawać ip automatycznie na xbox i recznie i nic dns ustawione , Połączenie po przez Modem->ethernet do kompa->ethernet od kompa do xboxa Też internet upc inaczej nie mogę połączyć ponieważ mam jedno wyjście w modemie na lana
HELP!
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
i kij zrobiłem tak jak tam pisało ustawiłem tego maca i dalej nie widzi konsoli... już nie wiem...;p
 

Do góry Bottom