1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xlink kai problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xanoch, Maj 17, 2012.

1. xanoch

xanoch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. posiadam konsole przerobiona rgh i mam freestyledasha nowego z mozliwoscia logowania sie do xlinka. wszystko jest OK ustawione ladnie sie loguje widze serwery gier itd wchodze np na cod mw3 wchodze na serwer zalozony przez kogos i np graja tam 3 albo 4 osoby klikam by odpalila sie gra. gra sie odpala wchodze w multiplater w xlink i szukam tego serwera ale go nie widac a po wylaczeniu gry na dole mam napisane "status: idle" a nie tak jak wczesniej "xlink kai connection" po czym ponownie musze sie polaczyc z xlinkiem. wydaje mi sie ze on sie wylacza gry wlaczam gre. co zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Maksymalny ping, to chyba 30. Wywala może dlatego, bo masz wyższy.

4. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak masz rgh to możesz doinstalować patcha żeby nie wywalało cię jak masz wyższy ping niż te 20 czy 30.

Wczytywanie...

Poleć forum