1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink kai problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pentrix, Październik 6, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pentrix

pentrix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam problem z xlink ma router z upc telefon internet komputer mam podłączony kablem enthernet a xboxa na wifi i niewiem jak mam sie zalogowac na xlink jesli na pc mi sie loguje a na xboxie niechce mi sie logowac pisze "xlink engine not found on network" prosze o porade

Info Przenoszę do odpowiedniego działu.
    ESLORD

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Ja mam RGH od wczoraj i tak samo mam nie działa mi to... dokładnie tak jak ty a internet w konsoli normalnie jest ale nie chce sie połączyć z tym Xlink kai

4. 2fat4you

2fat4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tu macie jak ustawic http://xboxforum.pl/xlink-kai-xbslink-174/tutorial-x-link-kai-co-i-jak-98613/ a po wifi xlink nie dziala.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum