1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink Kai

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShadouQ, Lipiec 18, 2011.

1. ShadouQ

ShadouQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej! Czy jak połączę się do xlink kai'a i nie będę miał zablokowanego połączenia z live'm to dostane bana ? Czy będę mógł kiedyś po prostu mieć wyłączonego xlink kai'a (kompa) i połączyć się do live'a aby załączyć dodatki non jtag bez obawy o bana ?
    JBC Konsola nieprzerobiona !

2. Lotnik421 Xbox One

3. tirtel

tirtel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, za xlink kai można dostać bana, jest to ingerencja w strukturę konsoli. Szkoda zresztą z tym zachodu, ludzi na xlink kai i tak jest mało... Oczywiście jak nie będziesz się logować do xbox live jak będziesz korzystać z xlink kai to nic teoretycznie nie powinno się złego stać...

4. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Za xlinkkai nie ma banow.
    @Up
    Po co takie herezje piszesz.jakie ingerowanie w strukture konsoli?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. ShadouQ

ShadouQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy ktoś gra na xlink kai'u ? Bo mi nikogo w dziale xbox niee chce wyszukać :[
    Przy włączeniu xlink'a przed tym aż internet będzie osiągalny mam tonę ludzi,a po tym garstkę. Co mam zrobić ?

Wczytywanie...

Poleć forum