1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xlink kai

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AC4, Marzec 10, 2012.

1. AC4

AC4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam mam pytanie czy jeżeli mam rgh i xlink kai to żeby pograć muszę podłączyć się kablem przez router czy mogę też normalnie podłączyć się kablem bezpośrednio pod komputer to dla mnie bardzo ważne iż nie jestem w posiadaniu routera i nie jestem pewien czy możliwe jest połączenie typu Xbox---kabel----komputer proszę o pomoc +++

2. Lotnik421 Xbox One

3. sl4yer

sl4yer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co pamiętam nawet łatwiej jest podłączyć xbox-kabel-komp bo i tak połączenie idzie przez klienta kai który musi być odpalony na kompie

4. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A takie granie przez xlinka to granie czy raczej ciekawostka (czyt. czy sa ludzie a nie grupki :))

Wczytywanie...

Poleć forum