1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink kai

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeuxPl, Lipiec 28, 2012.

1. DeuxPl

DeuxPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jedno bardzo ważne pytanie, na które jak narazie nie znalazłem odpowiedzi na tym forum i na zagranicznych forach. Czy jak połącze się z xlink kai na moim xboxie (jest przerobiony pod RGH) to czy xbox wykryje xlink kai jako domyślne użycie sieci czy połączy się z xbox live'm? Z góry proszę o nie odsyłanie mnie do innych tematów na tym forum. Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mapet44443

mapet44443 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie znam się na rgh ale z live cię napewno nie połączy bo mając rgh nie masz najnowszego dashboarda mozliwe że przy próbie połączenia wyskoczy aktualizacja

Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2

4. DeuxPl

DeuxPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo za odpowiedź, czyli jak się połącze i zapyta o aktualizacje mam tego nie robić?

5. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    nie bedzie cie pytać o aktualizacje i nie połączy cie z live, bez obaw.

Wczytywanie...

Poleć forum