1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink Kail problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Knoper93, Kwiecień 11, 2010.

1. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Połączyłem Xboxa z PC-tem, wszystko konfigurowałem jak mi kazali a i tak wyskoczył błąd >>>Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!. W necie znalazłem to "Not Yet" - nie pozwoli ci na grę! Prawdopodobnie twój router blokuje komunikację.
    Na domowym routerze (Livebox też zalicza się do tej kategorii) trzeba ustawić przekierowanie (tzw. forward) portów. Należy forwardować port 30000 protokołu UDP na IP KOMPUTERA, na którym uruchomiany będzie Xlink. W razie problemów warto zajrzeć do doskonałego źródła informacji na temat konfigurowania routerów jakim jest strona Port Forward.". Na tej stronie jest napisanej jak konfigurować router, a ja nie łączę się przez router tylko przez kartę sieciową, co mam zrobić?? Dodam jeszcze że mam Windowsa 7

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    wejdź w konfigurację XLinka i przy polu Port zamień 30000 na 0 i naciśnij Save

Wczytywanie...

Poleć forum