1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adamor, Maj 31, 2010.

1. Adamor

Adamor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam:yeye:
    Mam pytania odnośnie Xlink.
    Chce sobie pograć w sieci na konsoli przez xlink ale mam pare pytań:
    1.Jak się połączyć z xboxem 360 i komputerem przez modem?
    2.Czy trzeba mieć orginalne gry czy można grać na kopiach(pytam bo słyszałem że można grać tylko na orginałach)?
    3.Czy ktoś gra na xlinku w CoD WaW,i czy są tam rangi?:whistle:
    To wszystko.
    Czekam na szybką odpowiedź ponieważ chcę jeszcze dzisiaj popróbować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    1. Kup router, lub jeżeli masz możliwość podłączenia modemu pod USB, to w następujący sposób: modem <--USB-- PC <--Ethernet corss-- Xbox 360.
    2. To źle słyszałeś :) można grać na kopiach jak i na oryginałach.
    3. W cod WaW nikt nie gra, wszyscy teraz gramy w COD MW2 normalnie są rangi, zdobywa się XP itd.

Zapraszam na forum poświęcone temu programowi www.xlink360.prv.pl. W dziale poradniki znajdziesz między innymi jak go zainstalować, oraz skonfigurować :)

Wczytywanie...

Poleć forum