1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XLink - pytanie od newbie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Despayre, Maj 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników Xboxforum.pl ;)
    Nie nazwałbym siebie jakimś pro gajmerem, raczej częściej siadam do komputera niż do Xboxa.
    Konsolę nabyłem pół roku temu, od razu przerobiłem ze świadomością że nie będę w stanie wydawać tyle forsy na gry i GOLD Xbox Live więc z góry pożegnałem się z multiplayerem. Ostatnio zacząłem odczuwać ten ból, granie samemu w końcu się nudzi, a jako że mi się nudziło, szperałem sobie po forum. Nie wiem jak wcześniej mogłem nie zauważyć tego działu, w każdym razie przejdę do rzeczy bo już dosyć zanudzałem historią części mojego życia związanej z graniem.
    Konsolę mam przerobioną. Jakaś starsza przeróbka, bo koleś się pytał podczas przerabiania czy chcę najnowszą, żeby zmniejszyć ryzyko bana czy raczej jakąś starszą i odpuszczę sobie grę przez internet. Konsolki nigdy nie podłączałem do internetu - po prostu nie miałem po co.
    Wyczytałem na stronie XLinka w FAQ coś takiego:
    Czyli rozumiem, że jeżeli zablokuję ten dostęp to nie ma szans żebym dostał bana?
    Następna rzecz, czy w ogóle ktoś tam gra i warto bawić się w coś takiego?
    Internet niby pociągnie, 15mb/s.
    Dużo osób gra czy trzeba zbierać squad na każdą grę?
    Ogółem moje pytania sprowadzają się do tego, jakie są plusy a jakie minusy Xlinka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jacusiekk

jacusiekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam. A wiec tak, no nie wiem od czego zaczac ale jakos mysle ze dam rade, jesli zablokujesz dostep nie dostaniesz bana, troche ludzi gra najczesciej w CoD: MW 2, wszystko zalezy od Twojego pingu jaki masz, musisz miec ponizej 30, sam nie raz grywam, ale to sporadycznie zasiadam na xlinka. Minusy sa takie ze nie gra zawiele osob i ten ping robi swoje, a plusy masz takie ze nic nie placisz za gre. Najlepiej jesli masz Jtag'a to wtedy nie ma problemow z pingiem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum