1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xlink pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nowis, Kwiecień 11, 2010.

1. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam małe pytanie a więc, mam przerobioną konsolę ale bez bana i chciałbym sobie pograć przez neta, ale nie chcę bana i moje pytanie jest takie czy jak podłączę się pod xlink to czy dostanę bana na live??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Zależy czy w tym czasie M$ będzie rozdawał bany. ale jak masz przerobioną konsolę to nie podłączaj bo prędzej czy później zbanują.

4. Nowis

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak ale ja do live sie nie chce podlaczyc tylko do xlink a pomyslam ze jezeli tam idzie grac z banem to bez podlaczenia do live tez idzie

5. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Nowis

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18