1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xlink+radiowka jak to zrobic?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkk, Sierpień 20, 2010.

1. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No wiec sprawa wyglada tak:
    Mieszkam w bloku i razem z kilkoma mieszkancami mamy radiowke.Antena jest na dachu chyba z modemem tego nie wiem,ja dostaje gotowy kabel ktory podpinam odrazu do karty sieciowej (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi).I teraz problem w tym taki , ze chcialbym pograc na xlinku.Wiem ze potrzebuje 2 kart sieciowych lub routera.Czy da sie w inny sposob podlaczyc ten xlink w moim przypadku, czy musze kupic router?
    Dodam ze mam polaczenie pppoe, po dokupieniu routera itp bede mogl bez problemu korzystac na routerze z internetu i grac na xlinku, czy wymaga to jakiesc glebszej konfiguracji jesli mam pppoe?

Troche chaotycznie napisane , ale mam nadzieje ze mnie zrozumiecie.Czekam na odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragonir

Dragonir Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a tak w ogóle to pójdzie ci Xlink bo tam potrzeba 30ping a z twoim netem to śmiech w to wątpić

4. Darkk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O to sie nie boj ping 20-30, lepiej odpowiedz mi na moje pytania :p

@edit

Juz wiem troche wiecej, potrzeba mi router dsl bo ten kabel z 'dachu' ma koncowke rj 45 .

Jesli ktos stosowal cos takiego lub sie zna prosze o odpowiedzi.

5. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no to jak masz rj45 to taki router jak napisałeś ci potrzebny, musisz mieć info od dostawcy netu co wpisać w routerze( ustawienia bramy internetowej ), potem ustawiasz serwer DHCP na auto, przepuszczasz port 30000 i prawdopodobnie cieszysz się kaiem jeśli pingi pozwolą. BTW jeśli tak jak piszesz pingi zmierzyłeś np. speedtestem to wcale nie jest powiedziane że na xlinku będą takie same.

6. Darkk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki za odpowiedz.
    Teraz potrzebuje pomocy, zna kots z was router tani bez wifi , ktory obsluguje pppoe ?
    Na routerach sie nie znam w ogole , dlatego potrzebuje informacji.

Wczytywanie...

Poleć forum