1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XO brak możliwośc uruchomienia gier kupionych pzrez popzredniego usera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez morgre, Lipiec 11, 2015.

1. morgre

morgre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam mały - a w zasadzie duży problem
    Kupiłem w Niemczech w styczniu używanego XBOXA ONE - zapłaciłem odpowiednio więcej gdyż miał zainstalowane 15 gier m.in GTA , FIFA, MOH, FarCRy itd

Kupiłem w między czasie konto GOLD - zakupiłem tez kilka gier+ kilka darmówek zainstalowałem
    Na wakacje anulowałem subskrypcje XBOX LIVE

i Wraz z anulowaniem subskrypcji nie mogę uruchomić gier zainstalowanych przez poprzedniego użytkownika

W zasadzie jestem załamany bo wszystko wysiadło - przyjechały dzieci z rodziny na wakacje , chciałem ich uradować a tu klapa ;(

Czy ma ktoś pomysł jak ponownie uruchomić te gry ?
    Czy jest to w ogóle możliwe ?

po próbie uruchomienia pojawia sie komunikat : żeby włożyć dysk lub udac się do skepu XBOX żeby zakupić ;)
    te gry były zakupione on-line wczesniej

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Noo gościu Cię zwyczajnie wydymał... Pozmieniał passy na kontach i pozabierał konsole domowe na inna konsole.
    Zostałeś bez niczego.

4. morgre

morgre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale to przestało działać w jednej chwili z zakończeniem konta Xbox Live

poprzedni właściciel przesiadł się na PS4

nic nie robił z konsolą

nie rozumiem jak mógł zmienić hasła

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Hasła można zmienić po przez stronę Xbox.com . Nie trzeba posiadać do tego konsoli .

6. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po prostu uznal ze sie nagrales ktos ze znajomych doradzil mu by zmienil haslo i sprzedal konto z gramy (te z ktorego ty korzystales) i tyle raczej nie da sie z tym nic zrobic mozesz jedynie napisac do MS jest mozliwosc ze zbanuja konto(najlepiej na online chat) odzyskac nie odzyskasz ale kumpel zrobil nazlosc takiej osobie i zbanowali konto potem gosci mial nieprzyjemnosci bo osoba kotra kupila te konto tez domagala sie zwrotu kasy :D Tez tak sprobuj ;p

PS gry ktore ty kupiles byly kupowane na koncie ktore miales od tego kolesia? To wazne bo jesli tak to jako wlasciciel karty bd mogl sie domagac o zbanowani takiego konta

Ostatnia edycja: Lipiec 11, 2015
  7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jeszcze nie słyszałem by kogoś zbanowali za to i osobiście wątpię. Zwłaszcza ze czysto teoretycznie sprzedający zaoferował tobie swoje konto ale w praktyce to konto należy do niego . Zgłosisz do Ms ze je kupiłeś on powie ze zapomniał usuną bla bla bla i nic mu nie zrobią .

8. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli kupił gry na tym koncie od tego goscia to bilngi i nr kart zostaly latwo bd udowodnic ze zostal oszukany MS w takie sprawie blokuje konto wiem bo mowilem ze kolega rozegral to w taki sposob.

9. morgre

morgre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gry kupiłem nowe na swoim koncie już - i one działają
    wszystkie które wcześniej były w konsoli nie działają

ale gdy kupiłem konsole nie było w niej nikogo z userów - dodałem siebie i można było grać
    czy jest możliwość sprawdzenia na 100% że poprzedni user zmienił hasło ?

10. migot

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To nie da sie juz nic z tym zrobic. Gry za ktore rzekomo zaplaciles dzialaly poniewaz konsola mialy ustawienie "konsola domowa"wtedy nawet jak usuniesz konto na kotrym byly gry to mozna w nie grac dalej. Gosciu sprzedal konto (bo nawet nie musla zmieniac hasla skoro nawet tb ich nie podawal) po czym ktos kolejny wpisal dane do konta na swojej konsoli i uzyl opcji moja konsola domowa i tyle gry przeszly na inna konsolke przykro mi ;/

Ostatnia edycja: Lipiec 11, 2015
    FLEX Jastrzebie lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum