1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XO jeszcze niezdecydowany

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez koddi, Listopad 21, 2015.

1. koddi

koddi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drodzy forumowicze...
    Pewnie jak wielu z was dylemat pomiędzy ps4 i XO ...
    Sporo czytałem waszych wątków na forum ale dalej nie jestem tak na 100 przekonany.

Pytania jakie mnie dręczą to ...
    1. XBMC ? ( jest, a jeżeli nie to czy są jakieś przecieki że będzie )
    2. Czy pomiędzy konsolą z początku produkcji a obecnie produkowaną, występują jakieś różnice ( pomijając wielkość dysku czy wersji limitowanych )( bardziej zastanawia mnie usterkowość, czy ulepszeniami )
    3. Awaryjność...i jej najsłabsze strony...
    4. Nowa aktualizacja. ( windows 10 ? ) jakie faktycznie zmiany wprowadza i czy ma wpływ na stabilność i płynność działania konsoli ?
    5. Czytałem że wiele osób przeskakiwało z ps4 na Xo dlaczego ? ( może ktoś z was właśnie tak zrobił )
    ( od siebie mogę dodać że w mieście gdzie akurat mieszkam, w sklepach jest straszne parcie na ps4...XO nie mam możliwości przetestować ... natomiast ps4 mocno wyeksponowany )

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Konsola nie jest odblokowana (na szczęście).
    2. Warto kupić najnowszy model ze względu na poprawionego pada a sama konsola się chyba niczym nie różni.
    3. Jest temat na forum, awaryjność jest bardzo mała.
    4. Można przeczytać na forum.
    5. Gry ? Kultura pracy ? Awaryjność ?

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    4. Bardziej intuicyjne menu głowne z szybszym dostepem do wielu funkcji. Tyle wiem na to pytanie bo po aktualizacji mało miałem okazje korzystać.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    5) bo ps4 jest gorsze i po za troche wieksza ilości pikseli(1080) nic nie oferuje .

WRUB5ON lubi to.
  6. arturab

arturab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    lepsze gry w gwg niż w ps+

no i exclusivy, do mnie zdecydowanie nie przemawiają te z ps4, final fantasy czy infamous, jakieś to takie japońskie

7. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    774
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    ja ci powiem czym sie kieruj przy kupnie konsoli :)

Po pierwsze to czy będziesz mial z kim grac bądź gadać (znajomi, znajomi znajomych) chyba ze nie będziesz grał multi

druga sprawa sprawdź sobie jakie gry ci odpowiadają czy te z Xboxa czy z PS

jak juz będziesz wiedział to decyzja będzie prosta w moim przypadku sie nie zastanawiałem czy ps czy Xbox bo sprawa byla prosta Kupie ps to bede siedział sam jak palec do nikogo sie nie odezwiesz z nikim nie pogram ze znajomych wiec decyzja prosta kupiłem Xboxa i nie żałuje tej decyzji

WRUB5ON lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum