1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XO, pomoc w wyborze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xme, Lipiec 30, 2015.

1. xme

xme Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Po wypłacie zamierzam kupić XO, zastanawiam się co będzie lepszym wyborem..
    Czekać na XO 1TB, z minijackiem w padzie
    Czy też kupywać białego 500Gb z Sunset, oraz dokupić do niego dysk..

Konsola to 1,5k + Dysk 1Tb to ~250zł + Wiesiek + Gold na rok, więc wyjdzie około 2k, a ceny nowej konsoli póki co nie znamy..
    Co będzie bardziej opłacalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    773
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    na agito.pl jest sama konsolka 500 Gb za 1170 zł, do tego kup sobie tutaj z forum Golda za 113 + wieska używkę badz wersje cyfrowa i dysk 1 TB i masz 1500 zamiast 2tys

4. xme

xme Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapas wyczerpany, poza tym jak widzę tą białą konsole, to po prostu dostaje gęsiej skórki. Jest piękna. Model 1Tb w białym kolorze rozwiązał by wszystkie moje wątpliwości

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    773
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    to zostaje ci czekac albo szukac gdzies

6. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Póki co nie wiadomowo czy będzie też 1 TB w wersji białej :p A i tak ten 1 TB ci się w końcu wyczerpie i też będziesz musiał dysk dokupić. A na początek ci nawet te 500 GB wystarczy ja mam swojego XO ponad pół roku i usuwam grę w którą nie gram i znów jest miejsce. Ale jak nie chcesz się bawić w usuwanie albo grasz we wszystkie gry które masz na dysku to dysk już będziesz musiał dokupić ale no też nie potrzebujesz od razu ;)

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśli chodzi o mnie to ja czekam na 1 TB , we wrześniu ma być edycja z FM6 ;-) oraz normalna wersja z dyskami 1 TB :)

8. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    304
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Ja 2 dni temu kupiłem X1 z 1TB (do tego kinect oddzielnie). Fajnie, bo to wersja matowa. Do tego XBLive na 12 miesięcy i EA Access i znowu wracam do konsolki MS. Oczywiście PS4 również jest, ale jakieś 2 tys. km ode mnie..Wydaje mi się, że 1TB wystarczy spokojnie.

9. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Ile dałeś za ta wersję xo?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

10. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    304
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Ja jestem w UK i dałem 316 funtów (po obniżce 10% bo kolega pracuje w Tesco, hehe). Do tego play&charge kit, EA Access i XBL (oba na 12 miesięcy - kupione w PL, bo taniej, wiadomo) i jeszcze monitor :) Oczywiście w Polsce pewnie ceny X1 z 1TB są / będą niższe, lecz jak się porówna do zarobków, to konsole w PL są relatywnie drogie lub zarobki podle niskie. Wrażenia z działania konsoli są pozytywne, cisza i prostota, a kinect daje radę.

Wczytywanie...

Poleć forum