1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XO serwis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HuskyContainer, Sierpień 21, 2015.

1. HuskyContainer

HuskyContainer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zamówiłem serwis do XO, ile to będzie trwać ? Podobno 14- 21 dni ale miałem 2 kolegów którym trwało to aż 1,5 miesiąca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli masz jakieś subskrypcje możesz poprosić MS o przedłużenie ich o czas trwania naprawy. Niestety nie wiem ile to może potrwać bo moja jest jeszcze przed wizytą w serwisie :/

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    U mnie 3 przypadkach raz na x360 okolo tych 21 dni w przypadku xo (pad/słuchawki) bardzo szybko pad 8 dni i juz mialem nowego słuchawki 2-3 dni później bo wypadł week end i tez nówki . Na ogół jak wysyłają do ciebie to poinformują cie .

Wczytywanie...

Poleć forum