1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XO szybkie pytanie o konsole, gwarancje i polski live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez helganin, Lipiec 2, 2014.

1. helganin

helganin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Mam kilka pytań na szybko (nie wiem czy dobry dział):

1. co sądzicie o tej aukcji?
    REWELACJA ! TYLKO 9 SZT.! XBOX ONE 500GB ! FV 23% (4351066614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    bezpieczna można kupować?

2. Co z gwarancją w Polsce xboxów i ile trwa bo tu niby 2 lata gdzieś widziałem 1 i 3lata
    3. Polskie konto zadziała na konsoli i czy można polskie na nim założyć (wiem że nie ma jeszcze oficjalnie XO w Polsce). Mam konto UK ale chciałbym mieć po premierze nowe Polskie konto z Polskimi cenami ewentualnie gdzie założyć (bo chce nowe i tanie) EU, USA

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dość dobra cena JESLI nie potrzebujesz Kinecta którego nie ma w oferowanym zestawie , gwarancja jest poprzez rejestracje na stronie ale nie 3 lata no chyba ze jakieś szczególne wyjątki o których nic nie wiem , podstawowa gwarancja bynajmniej na moją konsole z Niemiec 1 rok na podstawie paragonu i kolejny rok jeśli jest zarejestrowana na stronie xbox.com

Jeśli masz zamiar kupić upewnij się czy nie zostało okrojone(ktoś nie odsprzedał osobno kinect) bo inaczej gwarancja papa

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dlaczego? Przecież nie trzeba na gwarancje oddawać kompletnego zestawu.

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    1. cena ok no i jest napisane cały zestaw fabrycznie pakowany lecz nic nie pisze o kinekcie wiec wyślij wiadomość do sprzedawcy czy też jest w zestawie jak tak to kupuj
    2. Moja konsola ma gwarancje do 2016 roku wiec tak samo będzie z twoja po jej rejestracji na xbox.com
    3. Polskie konta działają na xone bezproblemowo, po polskiej premierze zmienisz tylko region w konsoli na Polskę i gotowe

Wczytywanie...

Poleć forum