XO Zakup: Pytania i nie tylko.

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Mam kilka dosyć prostych pytań dla wyjadaczy tej konsoli. Niektóre są wręcz hmm banalne więc nie powinniście mieć z nimi problemu.

1. Czy warto brać XO 1TB+Forza 6+ 6M Live za 1849zł (komputronik)
2. Czy po upływie tych 6 miesięcy sprzedam np: tę konsolę za 1700zł (gdybym nie był zadowolony ??)
3. Czy da się wyłączyć automatyczne nagrywanie filmików ?? np: poprzez zdobycia osiągnięcia itp: wiem że coś takiego czasem samo się włącza i nagrywa i potem zapycha HDD.
4. Jak sprawuje się obecnie konsola jakie zmiany zaszły od 2013 roku (ogólnie), cieszy fakt że w GOLDzie dają od 3 miechów jedną grę AAA, a nie same Indory
5. Wiem że to takie lamerskie pytanie tylko nie bijcie :D... Jak ze złamaniem konsoli ?? idzie coś w tym kierunku ?? (Bo z PS4 coś tam idzie już do przodu), no i nie okłamując obecnie mam PS4 i nie jestem zbytnio zadowolony. CO z tego że mamy 1080p ale wolę mieć 900p i płynniejsza rozgrywkę. Zresztą jakość usługi Online nie jest jakaś powalająca.
I to na razie tyle co mi przyszło do głowy.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Wg mnie nie, bo w ME masz za 1699 z fm6 limitowaną edycje, golda kupisz sobie na allegro taniej. Np. na rok to koszt ok. 120, czyli raz tyle czasu byś miał za te dołożone 149zł. (http://www.mediaexpert.pl/konsole-stacjonarne/konsola-microsoft-xboxone-1tb-forza-motorsport-6-edycja-limitowana,id-558757)

2. Nie wiem czy za tyle sprzedasz, raczej 1500. Wszystko zależy jakie ceny się uplasują z czasem.

3. Apki do nagrywania filmików nie musisz instalować. A jeżeli zainstalujesz, gdzieś na pewno jest ta opcja, ale nie chce mi sie teraz szukać, bo mnie to nie przeszkadza.

4. Na to Ci nie odpowiem, bo mam ją dopiero kilka dni, ale póki co wszystko jest okej, żadnych problemów nie znalazłam :D

5. Jak to jak? Jak się wysilisz to może złamiesz w rękach na pół. A jak nie to kątówa i po sprawie, będzie złamana na pewno :smuggrin:
 

warone

Banned
Użytkownik
4. Konsola co raz sie rozwija co miesiąc masz jakąś aktualizacje ktoś cos nowego wprowadza ku delikatnie ulepsza. Niedlugo wchodzi nowy zmieniony interfejs wiec największa zmiana przed nami . Po za tym tych tematów ostatnio tyle na forum ze radził bym poszukać co nie boli a na wszystkie te i jeszcze więcej pytan znajdziesz odpowiedzi .
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
1. Wg mnie nie, bo w ME masz za 1699 z fm6 limitowaną edycje, golda kupisz sobie na allegro taniej. Np. na rok to koszt ok. 120, czyli raz tyle czasu byś miał za te dołożone 149zł. (http://www.mediaexpert.pl/konsole-s...orza-motorsport-6-edycja-limitowana,id-558757)
Heh no w sumie trochę racji masz bo byłbym do przodu z kasą 20zł + 6 dodatkowych miesięcy. Bo 1700+ 120zł= 1820zł :D tyle że zamiast 6 miechów mam 12 :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
6 dodatkowych miesięcy + 12 dodatkowych gier, niekoniecznie wszystkich dobrych, ale pewnie MS nas jeszcze czymś zaskoczy do końca roku ;-)
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
ciekawi mnie tylko ile potrwa ta generacja wielu ludzi piszę że ze względu na taką nie inną specyfikację konsol to potrwa max do 2018 roku.
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. Ujdzie w tłumie. Czysta konsola koło 1500, forza 200-300 zależy jaki market a live to koszt 120 zł na 12m więc ogólnie żadna okazja.
2. Nie ma takiej opcji. Używki 1100-1300 z gwarą.
3. Da się wyłączyć w ustawieniach.
4. Konsola dostała tyle update, że długo by opisywać a to nie koniec bo zaraz UPDATE DASHA do W10 i WSTECZNA dla wszystkich.
5. Ani słychu, coś tam brazole modziły ale wszystko zdechło. I radzę się nie łudzić, że w ciągu 2 lat się coś zmieni.
6. 2018 powiadasz a to ciekawe. Ludzie płaczą bo chcą dostać za 2k sprzęt highend. Prawda jest taka, że do 2018 to może wyjdzie jakaś nowsza wersja konsoli slim albo coś takiego a nie nowa gen. Z biegiem czasu gry będą lepiej optymalizowane przez DEVów i płacz się skończy. W sumie to już polowi się kończy.
 

warone

Banned
Użytkownik
Co do przeróbki to cos tam jest niby jak poszukasz ale za $$$$ żeby jednak trolle sie nie zleciały to ja dopisze a co ja wiem nie znam sie
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
5. Ani słychu, coś tam brazole modziły ale wszystko zdechło. I radzę się nie łudzić, że w ciągu 2 lat się coś zmieni.
Ale to w przypadku PS4 a nie Xboxa One. No i na PS4 już są dalej ze złamaniem konsoli. Już tworzą tam manager plików itp: bo łamie to spora liczba ludzi.
A nie wiem jak sprawa stoi z XO.

2. Nie ma takiej opcji. Używki 1100-1300 z gwarą.
Ale to 500gb a nie 1TB która powinna zajść za te 1500zł
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po co łamać skoro można odżałować na giery
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale to 500gb a nie 1TB która powinna zajść za te 1500zł
Jak myślisz... ktoś da te 400 zł więcej za 500GB w konsoli ( w rzeczywstości około 400GB) czy kupi dysk zewnętrzny 4TB za te pieniądze.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Jak myślisz... ktoś da te 400 zł więcej za 500GB w konsoli ( w rzeczywstości około 400GB) czy kupi dysk zewnętrzny 4TB za te pieniądze.
Z gwarancją to masz ale do 1200-1300zł i to na max 3-6 miechów. A za 400+ zł masz 2TB z dobrym przesyłem danych i markowy dysk(segate/WD/Samsung) a nie no name za 400zł= 4tb. Jak już 500zł i masz 4TB z dobrej firmy.

PS: Jak wygląda sprawa z podpięciem HDD zewnętrznego i przerobieniem go na dysk Xboxa One ??
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podpinasz dysk na USB 3.0 do konsoli, wyskakuje okienko wybierasz dostosuj i ustaw jako główny magazyn. Dysk wrzucasz gdzieś za konsole i tyle.
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale to 500gb a nie 1TB która powinna zajść za te 1500zł
Z gwarancją to masz ale do 1200-1300zł i to na max 3-6 miechów. A za 400+ zł masz 2TB z dobrym przesyłem danych i markowy dysk(segate/WD/Samsung) a nie no name za 400zł= 4tb. Jak już 500zł i masz 4TB z dobrej firmy.

PS: Jak wygląda sprawa z podpięciem HDD zewnętrznego i przerobieniem go na dysk Xboxa One ??
Kolego jeśli uważasz, że WD MYBOOK TO NONAME to nie wiem z jakiego świata pochodzisz. MYBOOKI 3TB to koszt +- 370 zł - 4TB to około 420-440. I bardzo proszę nie dawać SEAGATE do jednego worka z WD.

A co do Twojego pytania odnośnie zewnętrznego HDD w połączeniu z XONE to na forum jest OGROMNY temat dotyczący tego zagadnienia.
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja za 1200 kupiłam nówkę w sklepie z 2 letnią gwarancją, gdzie przy innych sklepach jest cena 1300-1350 i na prawde myślisz, że więcej wyciągniesz za konsolę mimo, że ma 1tb? Ja wolałam kupić 500gb i dokupić dysk zewnętrzny w przyszłości niż brać 1TB ;-)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i na PS4 już są dalej ze złamaniem konsoli. Już tworzą tam manager plików itp: bo łamie to spora liczba ludzi.
Jakiś link? Złamane albo nie. Nie na czegoś takiego, ze są dalej lub bliżej.

Możesz zajrzeć na blog c4e, to też przeczytasz, że zrobił jakiś postęp, ale nic z tego nie wynika.
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czemu zadajesz takie pytania ? nie lepiej poczytać sobie wady i zalety konsoli np. ps4, xone i dopasować konsolę do siebie ta która spełni twoje wymagania i w pełni cię zadowoli.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
http://jogos.uol.com.br/ultimas-noticias/2015/05/12/por-precos-a-partir-de-r-300-pirataria-chega-ao-playstation-4-no-brasil.htm

Wszystko kiedyś złamią ale na razie nie ma co tylko trzeba korzystać ze sprzętu :) Gry tak szybko nie schodzą z cen więc można spokojnie kupić, zaliczyć, zamienić/sprzedać i kupić kolejną małym kosztem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak tak bardzo chcesz cebulić na grach to kup/zostań na x360 i nie będziesz miał żadnego problemu ;-)
 
  • Like
Reactions: Sae

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Ja za 1200 kupiłam nówkę w sklepie z 2 letnią gwarancją, gdzie przy innych sklepach jest cena 1300-1350 i na prawde myślisz, że więcej wyciągniesz za konsolę mimo, że ma 1tb? Ja wolałam kupić 500gb i dokupić dysk zewnętrzny w przyszłości niż brać 1TB ;-)
Tego typu oferty trzeba po prostu trafić ja od początku roku widziałem takich ofert raptem 2-3 na całym allegro. Z PS4 jak na razie też widziałem ledwo 2 gdzie jeszcze koleś dorzucał grę.
Konsole z 500gb to standard ale za kilka miesięcy 1TB będzie tym standardem a 500gb zaczną znikać ze sklepów. Tylko teraz się tym reklamują bo Forza 6, sam XO czarny 1TB kosztuję 1550-1600zł coś koło tego będzie, tylko że są trudno dostępne jak na razie.
Na razie najtańsza na allegro to 1350zł 500gb rok gwarancji.
 

Do góry Bottom