1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XONE będzie odtwarzał płyty CD i wesprze DLNA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Listopad 2, 2013.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Sony zaserwowało nam niemałe zaskoczenie, kiedy dowiedzieliśmy się, że na PS4 nie odpalimy własnych płyt CD oraz plików MP3, oraz że zbliżający się wielkimi krokami next-genowy system nie będzie wspierać DLNA. Jak to było już nieraz, konkurencyjny obóz pośpieszył z informacją, że XONE będzie w stanie zrobić to, czego brakować będzie PS4.

Microsoft potwierdził doniesienie, że XONE wesprze DLNA , dzięki któremu konsola będzie mogła stać się domowym multimedialnym centrum rozrywki. XONE odtworzy również płyty CD i pliki MP3.
    Możemy być pewni obecność powyższych funkcjonalności konsoli Microsoftu, choć nie będą one gotowe na premierę urządzenia.
    Jako zadośćuczynienie, Xbox One będzie wspierać streamowanie zawartości z urządzeń z systemem operacyjnym Windows, tj. komputerów osobistych i smartphonów.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Hura. Niech żyje konkurencja. I to mi się podoba najpierw Sony daje newsa, że nie będzie można odtworzyc własnego krążka CD później całą sprawę wyjaśnia dając możliwośc w następnej aktualizacji. A tu Microsoft korzysta z potknięcia Sony i news gotowy.

5. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja tam w ciągu ostatnich dwóch lat płyt CD używałem 0 razy, 1 użyłem dyskietkę 3,5 cala w tym samym okresie. Płyty DVD z kolei używam tylko dlatego że gry są nadal sprzedawane na tych nośnikach - co nie zmienia fakty że używam ich tylko do instalacji gry i ozdoby na półce.

Reasumując będzie ktoś używał odtwarzania CD na Xbox 1?

6. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Najważniejsze żeby dała się przerobić konsola:)

7. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Do odtwarzania płyt cd mam pc albo bumbox'a, konsola ma służyć głównie do grania a nie jak to microshit zrobił tv,tv,tv, granie w xbox (g)one to tylko funkcja poboczna.

8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W ogóle mnie to ni ziębi ni grzeje. Skoro i tak nie ma takiej funkcjonalności jak słuchanie muzyki w czasie gry, to to odtwarzanie plików muzycznych jak i płyt CD to w ogóle zapchaj-dziura tak samo jak te pseudo przeglądarki internetowe. kto normalny woli korzystać z internetu w konsoli pisząc na padzie a nie jak człowiek z PC ? przez takie właśnie drobnostki trzeba stawiać zasobożerne OSy na konsolach i dzielić i tak słabą pule pamięci jak i rdzeni procesora.

9. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Miałem niedawno awarie PC i przeglądarka w PS3 uratowała mi wtedy życie, więc takie funkcje jak przeglądarka są fajne o ile nie trzeba za nie płacić jak w X360

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Co mnie obchodzi płyta CD? Niech Microsoft się lepiej pochwali w jakich formatach filmy XO będzie mógł odtwarzać, bo pamiętam, jak chcieli z X360 zrobić konsolę multimedialną, a co do czego, to odtwarza zaledwie tylko AVI/WMV.

Wczytywanie...

Poleć forum