1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

(XONE) Czy to błąd dashboard?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Slejd, Styczeń 22, 2016.

1. Slejd

Slejd Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od wczoraj zauważyłem, że po wybraniu instalacji/odpalenia aplikacji,gry po kilku sekundach wyświetla mi się okno "Uruchomienie XYZ trwało zbyt długo" po czym wraca do dashboardu. Czy to jest ten błąd z dashboardem opisany w dziale czy to może wina czegoś innego? Mam nadzieje, że to, to bo wolałbym uniknąć wysyłania konsolki na gwarancji. Z początku myślałem, że serwery EA mają jakieś problemy bo wczoraj nie mogłem zainstalować BF4 z abonamentu EA ale dzisiaj sytuacja sie powtarza i do tego nie moge żadnej gry odpalić. Nawet takiej spoza EA Access.

Z góry dzięki za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    u mnie taki problem pojawiał się gdy konsola działała w trybie Instant-On, wystarczyło tylko raz wyłączyć ją w trybie oszczędzania energii i wszystko wróciło do normy

Slejd lubi to.
  4. Slejd

Slejd Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie. Za pierwszym razem nie zadziałało ale pokombinowałem kilka razy i za którymś razem zaskoczyło :)

Wczytywanie...

Poleć forum