1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XONE język polski, płatność UK

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojc7, Maj 4, 2016.

1. Wojc7

Wojc7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłem XONE, żyję w UK, ale chciałbym na konsoli mieć język polski, lecz jak ustawiam go to nie mam opcji dodania mojej karty z UK, czy jest jakiś sposób na obejście tego? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mat3j86

Mat3j86 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dodaj najpoerw karte, pozniej zmien jezyk:) u mnie dziala tak bez najmniejszych problemow.

4. Wojc7

Wojc7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie to wygląda tak; zmienię język na angielski, dodam kartę, wszystko ok, karta jest, zmieniam język znowu na polski, karty już nie ma.

5. Wojc7

Wojc7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozwiązane, gdyby ktoś jeszcze potrzebował to wystarczy podać polski adres i angielskie dane karty, adres najwidoczniej nie jest potrzebny do billingu, sprawdzone, działa.

6. Ptakuwzl

Ptakuwzl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zrobiłem tak:
    - dodałem kartę angielską mając angielski ustawiony
    - zmieniłem język na polski
    - dodałem w razie czego konto Paypal

I zakupy działają, a dla pewności i żeby w razie czego się nie motać z ustawieniami to kupuję na stronie gry z kompa bądź przez apke z telefonu

AS185 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum