1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XONE - kompatybilne Headsety

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miloslupsk, Kwiecień 3, 2014.

1. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Jako nowy użytkownik szukam wszelkich informacji, które headsety pasują do XONE. Chodzi mi o fakt aby jednocześnie w słuchawkach mieć dźwięki z gry oraz głos z czatu. Oczywiście interesuje mnie coś w rozsądnej cenie ( zarówno virtualne 7.1, 5.1 jak i stereo ). Na chwilę obecną znalazłem słuchawki Turtle Beach XO4 ale za wiele to one nie oferują a kosztują nie mało. Dobrze by też było aby sprzęt możliwy był do zakupienia w Polsce.

Dziękuję bardzo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Są też o 50$ droższe Turtle Beach XO Seven których używam od wczoraj i bardzo chwalę. Cena 130 dolców plus koszty cła i ew. Szybszej wysyłki. Mi wyszło 190 dolców i jest to model dedykowany XBoxowi One

4. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ceny przerażają. Nie ma alternatywy dla tych headsetów dostępnych na naszych rodzimych sklepowych półkach ?

5. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz kupić sam adapter audio do pada za 20 dolców i podpiąć dowolne słuchawki od telefonu z mikrofonem i wejściem jack 3.5 (mam nadzieję że to prawda i można tak zrobić bez żadnych updeatów konsoli - niech ktoś napisze czy to prawda)

6. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma bo jeszcze nie było oficjalnej premiery konsoli u nas

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

7. blackcherry

blackcherry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
  8. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zdecydowałem się na Turtle Beach XO4. Za parę dni powinny być u mnie. Mam jednak jeszcze jedno pytanie. Wiem, że trzeba będzie zrobić update Pada. W związku z tym znalazłem w swoich zasobach odpowiedni kabel. Podłączyłem ale pokazuje mi, że połączenia między konsolą a padem nie widzi. Czy update będę mógł zrobić dopiero jak będą słuchawki i muszą one być podpięte w trakcie aktualizacji do kontrolera ?

9. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moi drodzy w szybki i tani sposób (darmowy w zasadzie) można podpiąć Wasze stare słuchawy do nowego XO....posiadam Turtle Beach x41 wiadomo kompatebilne z X360...Tu macie 2 linki co zrobić ,żeby wszystko śmigało cudnie i pięknie....
    How To: Use Current Turtle Beach Headset with Xbox One! DIY Adapter! MUST SEE! - YouTube
    to jest najłatwiejsze rozwiązanie...
    A tu macie rozwiązanie ,którego ja się podjąłem - jeśli nie potraficie ,każdy elektryk zrobi Wam to za 20zł
    *NEW* Xbox One DIY Headset Adapter Mod: ALL METHODS - YouTube
    Zaznaczam temat jest sprawdzony i wszystko działa w 100%

10. bartasblack

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, przy moim XO Seven dopiero po założeniu audio adaptera konsola krzyknęła o update kontrolera

1 osoba to lubi.
  11. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli po tej przeróbce z drugiego linka grasz np w BF4 i słyszysz w słuchawkach zarówno dźwięki z gry jak i czata ?

Dzieki bartasblack. W takim razie czekam na headset.

12. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    miloslupsk - zgadza się słyszę dzwięk i rozmowy w słuchawkach - ale nie w BF hehe bo go nie posiadam - ale sprawdzone w COD i Titanfall'u!!

Wczytywanie...

Poleć forum