1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XOne nowy czy używany? Co z kontem i grami?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kammoj, Grudzień 12, 2014.

1. kammoj

kammoj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, zamierzam kupić nową generację konsoli :) w związku z tym mam kilka pytań.

Gdy kupuję używkę już z grami np. pakiet Fifa i Forza, przychodzi do domu, stwarzam sobie konto to z x360 i co z grami ? będę miał te które ten ktoś co mi sprzedał ?

Czy gry które kupuję do ściągnięcia czyli bez płyty mogę jakoś komuś pożyczyć sprzedać czy są one już przypisywane do mojego konta i koniec?

I czy w ogóle warto kupować używaną konsole? Czy są jakieś haczyki i rzeczy na które warto uważać?

Dziękuję z góry za odp. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gry będziesz miał na dysku. Jak usuniesz, to nie ściągniesz drugi raz. Co do pożyczania, to możesz udostępnić passy, albo dodać daną osobę do grupy o nazwie "rodzina".

1 osoba to lubi.
  4. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ściągnę tych gier które kupiłem razem z używką jak usunę? A będę w nie mógł grać na moim koncie?

A te które kupie osobno to są razem z kodem, który mogę używać na jakiej konsoli chcę i instalować i usuwać ile razy chcę?

5. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli kupiłeś konsole z grami na dysku, to będziesz mógł w nie grać. A co do kodu, to gra zostanie przypisana do profilu, czyli aby pobrać na inna konsole, trzeba się na niej zalogować danym profilem.

1 osoba to lubi.
  6. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A w wersji z płytą jest tak jak było? Czyli bez żadnego przypisywania do konta?

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Tak. I płytę możesz odsprzedać bez problemu.

1 osoba to lubi.
  8. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to w takim wypadku, to zdecydowanie jestem za płytami :) czyli w grę wchodziła by tylko sama konsola używana.

Na coś trzeba uważać przy kupnie? I jak z gwarancją w takim przypadku. Mając paragon nie będzie problemu jak coś się stanie?

Nówki już można za 1399zł spokojnie kupić, więc nie wiem czy jest sens pakować się w używki ?

9. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Jeżeli kupisz używaną i poprzedni właściciel posiada paragon to oczywiście nie będziesz miał problemu z gwarancją. Osobiście kupiłem używaną i jestem zadowolony. Radzę poczekać kilka dni ,zbliżają się święta i pewnie będą jakieś okazje.

1 osoba to lubi.
  10. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak właśnie śledzę oferty :) może za jakieś 1200 zł coś ciekawego się trafi :)

11. >Pollux<

>Pollux< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    polecam slim

12. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tzn ?

13. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Kolega chyba myślał ,że chodzi Ci o X360. Nie ma wersji Slim Xbox One.
    Ja polecam kupić tą nówkę 1399 zł co carrefour wystawia. Sam od nich kupiłem i jestem zadowolony, żadnych problemów. Używki nie warto i od prywaciarzy tak samo moim zdaniem no ale jak chcesz.

14. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie się troszkę zdziwiłem :p waham się czy używka czy nówka i dać 200zł więcej :)

15. >Pollux<

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    przepraszam że Ciebie wprowadziłem w błąd,jak chcesz kupić XO to z dyskiem 1Tb zainstalujesz w tedy więcej gier będziesz miał dużo miejsca dla siebie żeby mieć muzykę na dysku lub filmy bo 500 GB to szybko się zapełni nie kupuj używki ! tylko nówkę !.

1 osoba to lubi.
  16. Vaiper

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zawsze zamiast konsoli z dyskiem 1tb, może jeszcze dokupić dysk zewnętrzny 1tb pod usb 3.0 Powinno wyjść taniej (tak mi się zdaje, no ale głowy nie dam.) Odniose się jeszcze do kwesti gier. Otóż na allegro nawet nowe gry możesz znaleźć za 1/3 ceny. Gdzieś na tym forum znajdziesz przyklejony temat o nazwie "czy warto kupować cyfrowe wersje gier". Temat rzeka, jedni nie lubią, innym to nie przeszkadza. Z tamtego tematu dowiesz się więcej, a ja nie będę tu wszystkiego pisał, bo bym spam zrobił. Czemu o tym wspominam....w sumie to sam nie wiem... Po części po to, abyś wiedział że jest taka opcja. Mi to osobiście nie przeszkadza....

1 osoba to lubi.
  17. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ile taka gierka średnio teraz zajmuje miejsca ?

Mając gry na płycie to nie ma problemu(zawsze zainstaluje i odinstaluje), zupełnie mi dysk chyba 500GB wystarczy. Wiadomo są gry, do których się zawsze wraca, jak dla mnie np. Fifa czy CoD więc to będzie cały czas na dysku :)

Wysłałem parę wiadomości do osób wystawiających konsole(używki) na aukcjach i większość to albo z zagranicy albo jakieś podejrzane ;/ Został mi jeszcze tydzień to będę obserwował :)

18. >Pollux<

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  19. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki, a jeszcze dla upewnienia, używki w wersji pudełkowej są ok? Nie ma żadnych problemów i nic do żadnego konta itd się nie przypisuje, wszystko działa jak na x360?

20. >Pollux<

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak nie ma problemu możesz zainstalować na HDD i grać przez pół roku w grę a jak Ci się znudzi to sprzedaj ją na allegro

1 osoba to lubi.
  21. kammoj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ok, a gdzie widzieliście tą konsole z carrefour'a? bo na stronie nie mogę jej znaleźć a na allegro znikła :)

Wczytywanie...

Poleć forum