1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xone przekierowania NAT

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Yarkezy, Styczeń 5, 2015.

1. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Witam czy może ktoś objaśnić jak w dość sprawny sposób przekierować te porty? Bo grać moge na multi i rozmawiać ale tylko czasami i nie ze wszystkimi osobami, mam internet z sieci TOYA i z tego co wiem to oni nic już mi nie blokuja takze moge zacząć się bawić. Na oficjalnej stronie XBOXa nic nie pisali o tych przekierowaniach, jedyne co wynalazłem tam to odczytywanie błędów ale odpowiedzi na nie już nie ma. Dzięki za pomoc, jak wróce do domu to podam wszystkie dane routera modemu konsolki itd itp ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    tu wszystko jest podane jak odblokować porty http://xboxforum.pl/threads/jak-ustawic-nat-otwarty-w-xbox-one.137492/page-2 użyj czasem wyszukiwarki albo przeszukaj forum zamiast powielać temat który raz z kolei

Wczytywanie...

Poleć forum