1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[XONE] Smartglass, TV, automatyczne aktualizacje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Anzelmo, Grudzień 20, 2014.

1. Anzelmo

Anzelmo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zakupiłem niedawno XBOX ONE i chciałem go sparować z aplikacją Smartglass (na win 8.1 i WP 8.1). Niestety po mimo podłączenia wszystkich urządzeń w lokalnej sieci Wifi przy próbie podłączenia dostaję błąd 0x8000001E (niezależnie czy to telefon czy komputer). Na konsoli ustawione mam możliwość połączenia się z dowolnego urządzenia smartglass. Stan NAT - umiarkowany.
    Na routerze (AirLive N.Plug) mam włączone

Enable uPNP
    Enable IGMP Proxy
    Enable Ping Access on WAN
    Enable Web Server Access on WAN
    Enable IPsec pass through on VPN connection
    Enable PPTP pass through on VPN connection
    Enable L2TP pass through on VPN connection

brak DMZ

dodatkowo
    IAPP: Enabled
    Protection: Enabled
    Aggregation: Enabled
    Short GI: Enabled
    WLAN Partition: Enabled
    20/40MHz Coexist: Enabled
    DoS Prevention: Enable

Kolejny problem to sterowanie z poziomu pada TV oraz dekoderem MediaBox z nc+ - niestety o ile sam program się pojawia to już nie można przełączyć kanałów.

Na koniec mam jeszcze pytanie: jak wyłączyć automatyczne aktualizacje konsoli/aplikacji/gier? - posiadam internet z limitem i takie operacje wolałbym przeprowadzać w godzinach, w których nie leci mi transfer z pakietu.

Wczytywanie...

Poleć forum