1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XONE VS PS4 Prawdy i mity a rzeczywistość

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Styczeń 25, 2014.

1. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Przeglądając sobie YouTube natrafiłem na dość oryginalny filmik dotyczący xone i ps4. Z pewnością być może ktoś z was już go widział a jak nie to zapraszam. Ludzie pitolą trochę bez ładu i składu ale na temat, wydaje mi się ze odzwierciedla to obecną sytuację między xone a ps4 a jak ktoś twierdzi inaczej to zapraszam do wypowiedzenia się pod filmem

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    "Rz"eczywistość na litość boską

//Poprawiłem bo tak piekło w oczy że aż wstyd.. :]
    ~z0nk31

1 osoba to lubi.
  4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Eh... szkoda gadać
    Ale najlepszy kawałek kwitujący POWER dzisiejszych NEXTGENÓW to przy grze DEAD RISING - gra nie domaga graficznie, najgorsze są te ząbkowane krawędzie....
    To qźwa normalnie PARODIA, nie dość że brak rozdzielczosci FULL-HD to jeszcze gra nie ma lub ma najniższy antyaliasing....
    Szkoda słów... bo przez te ostatnie 7-8 lat to najbardziej mnie wqrwiało w poprzedniej generacji konsol (ZĄBKOWANE KRAWĘDZIE) i czekałem z utęsknieniem na nową generację która przyniosła w zasadzie WIELKIE ZĄBKOWANE GÓ..W..NO :mask:

5. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam się z osobami mówiącymi na tym filmie, jednak czytając newsy z ich strony widać skłonność w strone XBO.
    Mniejsza o to. Tak jak zostało powiedziane, konsole kupuje się na lata, a nie na "teraz i już". 3 gry startowe Microsoftu wiosny nie czynią, przyszłość pokaże i jak się rozwiną. Microsoft już chyba przyzwyczaił nas do mocnego startu by potem przez lata wegetować, tak bylo z obiema poprzedniczkami.
    Mój głos na PS4. Moje gusta kierują mnie w strone japończyków, w strone deweloperów których gry znam i o których jakość nie musze się martwić.

6. fazi1111

fazi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie oszukujmy się baza gier na ps4 jest jak narazie znikoma a konsol do nie dawna nie można było dostać wcale dostac w sklepach, teraz jeszcze cena jest wyższa o 200 niz w grudniu dlatego nie widzę sensu kupowania żadnej z nowych konsol.

7. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jako hardcorowy gracz uważam że trzeba kupić obie konsole no i wii u do kompletu :) sam na razie mam xbox one i wii u z ps4 się wstrzymałem ponieważ nie ma na to gier po prostu :( Co do plusa i liva to skłaniam się bardziej za livem bo jak ściągniesz grę to masz ją na dal nawet po wygaśnięciu umowy na razie nie ma GWG na one ale mam nadzieję że MS szybko to nadrobi

8. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Widziałem ich recenzję jakiś czas temu i nie wydaje mi się, że są po stronie X, sam baron stary x`owiec mało mówi. Za to polecam artykuły - recenzje x360 z premiery. Są to dosłownie te same zarzuty co w obecnej nowej generacji.
    Podsumowując czas pokaże co wyjdzie z Ps4 i XO.

Co do posta powyżej to pogratulowac możliwości zakupowych. Niestety nie wszyscy dysponują taką siłą nabywczą i stąd ta kłótnia. Gdyby każdy mógł sobie pozwolić to by było granie a nie forum.

Wczytywanie...

Poleć forum