1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XONE wersja slim z matową obudową

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dqvinci, Listopad 30, 2015.

1. dqvinci

dqvinci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest jakaś wersja slim XONE, dodatkowo z matową obudową?

Zainteresowała mnie ta konsola u tego sprzedającego:
    http://allegro.pl/nowa-konsola-xbox-one-500gb-pad-ea-access-i5831264252.html

Co ważne, na aukcji jest napisane:
    Nie słyszałem o takiej wersji, więc zadałem sprzedającemu pytanie o to, jaki to konkretnie jest model. Dostałem tylko taką odpowiedź:

No i teraz pytanie - czy jest w ogóle coś takiego? Czy czymś się różni od standardu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zacznijmy od tego, że w ogóle nie wyszła wersja slim konsoli XO. Na zdjęciu również widze, że jest to zwykły fat, który każdy z nas ma w domu. Matowego piano black również nigdzie nie widziałam. Matowe konsole jakie się zdarzają to te wersje specjalne z malowaniem z gier np cod aw. Na aukcji też ma zdjęcia z błyszczącego piano więc jakiś wałek ;)

Edit: A kij go wie, może chodzi mu o niematowe elementy połączone z piano . Niematowe elementy z XO to lewy bok gdzie wkłada się płytę, prawa góra (wywietrzniki) i boki konsoli .

4. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Konsola matowa powinna być z dyskiem 1TB oraz z padem w wersji z wejściem 3.5mm "jack"

Wysłane z mojego D5503

5. dqvinci

dqvinci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no, zdjęcia to ja traktuję jako poglądowe, bo widać, że to są zwykłe foty producenckie. Chodzi mi przede wszystkim o opis.

Sprzedający raczej krętaczem nie jest, to już raczej może być po prostu nieświadomy tego, co sprzedaje. Na identycznej aukcji, zakończonej wczoraj, sprzedał około 40 sztuk tej konsoli, także to jest tylko nowsza aukcja, jeszcze bez ofert.

Każda 1tb ma już ten nowszy pad?

Wczytywanie...

Poleć forum