1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xp Reklamacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kser, Wrzesień 25, 2011.

1. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Witam okolo 2-3 lat temu kupilem w sklepie Simmtech system windows xp lecz okolo roku temu podczas instalacji powstala gruba rysa i plyta niechce sie odczytac olalem sprawe,poniewaz nie musialem reinstalowac kompa .lecz teraz przyszedl na to czas.
    I co musze zrobic aby microsoft wymienil mi plyte?

PS:Dodam ze ten sklep Simmtech pare miech temu oglosil upadlosc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapraszam do mnie prowadze regeneracje plyt:) zregenerowanie takiego org 25 zl:) wszystko przez allegro oczywiscie

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Warna mu za reklamę, płytkę zostaw pobierz windowsa z neta i wklep cd-key który dostałeś z płytką, cd-key jest ważny nie płytka a samego windowsa można chyba nawet ze strony MS pobrać.

Edit jednak ze strony nie można bo przestali wspierać xp zapomniałem o tym ale to pobierz z jakiegoś warezu wklep cd-key i normalne masz legalny system.

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej z netu ściągnąć wersje kopi 1:1 zgrywana z orginalu nie grzebana. bo z tego jak się nie myle możesz mieć kopie tego windowsa na swoj użytek. na przyszlość zrób kopie i korzystaj z kopi a orginal sobie może leżeć:)

6. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Płyta ma ryse na wylot. I jest komputer firmowy a jezeli mam xp pirat to czy jak tam wklepie ten klucz to powinno pojsc?
    A jezeli nie dajcie link do jakiegos xp orginal full

7. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Sciagnij sobie piewrszego lepszego xp w ktorym tzreba wpisac klucz i bedziesz mial swoj oryginal. Najwazniejszy jest serial. Tak btw mam na sprzedaz oryg win xp pro :p Moge Ci pogonic za 50zl z kluczem nawet :D

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    pobierz z linku który ci wysłałem wklep swój Cd-key i będzie oryginał tak jak piszą i ja też pisałem płyta jest nie ważna ważny jest cd-key.

Edit nie wysłałem user zbanowany więc po sprawie .

Wczytywanie...

Poleć forum