1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XPERIA PLAY R800i

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vtec fan, Kwiecień 11, 2014.

1. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ile warty jest telefon Sony xperia Play model r800i
    Telefon jest od nowości u mnie ma około 2 lat i widoczne ślady użytkowania znajdują się tylko na tylnej klapce zasłaniającej baterie trochę rys i na ekranie drobne ryski ale sądzę że normalne.
    Z telefonem tylko ładowarka chyba że pudełko gdzieś znajdę ale wątpię bo nie widziałem od dawna pewnie wywalona albo coś.

Pytam bo xbox padł na rrod a to falcon i naprawiać się nie opyla i może kupił bym za ten telefon jakiegoś gołego jaspera bo kable pady dysk wszystko mam

A i na karcie pamięci są kupione gry:
    Psx pocket-Gran turismo 1 i 2,Crash

Fifa,Bruce Lee, Minecraft,Sims 3

Wczytywanie...

Poleć forum